Dumankaya İnşaat, web sitesini yeniledi

Dumankaya İnşaat’ın www.dumankaya.com web sitesi, modern fonksiyonel ve kullanıcı dostu tasarımlarla yenilendi

Dumankaya İnşaat,  web sitesini yeniledi

15 Ocak 2013 / emlakwebtv
Yarım asırlık tecrübesi ve güçlü işbirlikleriyle Dumankaya İnşaat, 2013 yılına girerken teknoloji ve yenilik odaklı çalışmalarına devam ediyor. Müşterilerine yaşamın her alanında kolaylık sunmayı amaçlayan Dumankaya,  modern çizgiler ve kullanıcı dostu tasarımlarla yenilediği, Dumankaya İnşaat ve geliştirdiği projeleri hakkında bilgi almak isteyen tüm ziyaretçilerine keyifli vakit geçirip bilgi alabilecekleri yeni bir web sitesi hazırladı.

Microsotf Share Point üzerinde ziyaretçilerin beklentilerine uygun, görsel açıdan zengin ve kullanıcı dostu bir tasarımla hayata geçirilen web sitesi,  tüm browserların yanı sıra Android yazılımlı cihazlar, iPad, iPhone, ve BlackBerry’lerle de tamamen uyumlu.

Yenilenen arayüzü sayesinde Dumankaya İnşaat’ın Dumankaya IQ ve Athletic-O Spor Kulüp gibi diğer kurumsal sitelerine doğrudan yönlendirme yapma imkanı da sunan web sitesi ile Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal medya uygulamalarına da bağlantı sağlanabiliyor. Gözlerinizle görmeniz için adres: www.dumankaya.com

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat