Dumankaya İnşaat'tan Ramazan kampanyası

Dumankaya İnşaat Ramazan kampanyası ile kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler hayallerine kavuşuyor

Dumankaya İnşaat'tan Ramazan kampanyası

Dumankaya İnşaat Ramazan kampanyası ile kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler hayallerine kavuşuyor. Dumankaya'nın geleneksel Ramazan kampanyası kapsamında küçük taksitlerle herkesi kolayca ev sahibi yapacak fırsatları hayata geçiriyor. 

Dumankaya Mozaik 548 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Ramazan kampanyası kapsamında Sancaktepe'de yükselen Dumankaya Mozaik projesinde, 548 bin TL'den başlayan 3+1 dairelere 72 ay sıfır faiz gibi avantajlarla sahip olunabilecek. Dumankaya Mozaik, az katlı binaları, 4 farklı dekorasyon seçeneği, geniş evleri ve yüzde 70'i kapsayan yeşil alanları ile ferah bir yaşama alanı sunuyor. 

Dumankaya İnşaat'tan Ramazan kampanyası

Ritim İstanbul'da daireler hemen teslim

Maltepe'de Al Mayaza işbirliği ile hayata geçirilen Ritim İstanbul projesinde ise 3+1 daireler için 733 bin TL'den başlayan fiyat avantajları sunuluyor. Yaşamın başladığı ve konut, ofis, AVM alanlarının yer aldığı karma yaşam alanı Ritim İstanbul'da teslimler hemen gerçekleşiyor. 

Dumankaya İnşaat'tan Ramazan kampanyası

Yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam 

Anadolu Yakası'nın en değerli semtlerinden olan Kartal'da ise dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Dumanyaka Horizon'da daire sahibi olmak isteyenler, 2+1 dairelere 782 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Dumankaya Horizon'da aynı zamanda hemen teslim fırsatı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat