Dumankaya konut projeleri

Dumankaya İnşaat'ın yeni konut projelerine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz

Dumankaya konut projeleri

Dumankaya Mozaik
İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de satışlarına başlanan, 64 dönüm arazide inşa edilen Dumankaya Mozaik 3 etaptan meydana geliyor. Dumankaya Mozaikprojesinde stüdyo, 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Dumankaya Mozaik satılık dairebüyüklükleri 44 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor. Toplamda 799 adet daire ve 1 adet işyerinin yer aldığı Dumankaya Mozaik Sancaktepe'de yer alıyor.

dumankaya mozaik

Dumankaya Ritim İstanbul
İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçirilen Ritim İstanbul projesinde 863 adet rezidans daire ve 250 adet home ofis yer alıyor. Ritim İstanbul projesinde 114 ticari birime de yer veriliyor. Dairelerin 1+0, 1+1, 1+1 dubleks, 1,5+1, 2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 olarak tasarlandığı Ritim İstanbul'da teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Projede 2 bin 250 adet araç kapasiteli otopark da yer alıyor.

ritim istanbul

Dumankaya Horizon
İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen semtlerinden Kartal'da modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kusursuz konfor anlayışıyla Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Adaların tam karşısında, denize 500 metre cepheli yatay mimarisi ve panoramik daireleriyle butik bir proje olarak yükselen Dumankaya Horizon'ın A bloğunda 13 ticari birim ile 109 daire, B bloğunda ise 22 ticari birim ile 34 ticari ofis olmak üzere toplam 178 bağımsız ünite yer alıyor. Projede stüdyodan 1+1'e ve 4+1′e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

dumankaya horizon

Dumankaya hi-Fit İstanbul
Dumankaya İnşaat'ın yeni projesi Hi Fit İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir'de yükseliyor. İki kulede toplam 610 daireden oluşan Hi Fit'te 17 tane temalı kat bahçesi bulunuyor. Bahçeşehir'de 20 dönüm arazi üzerine kurulu Hi Fit'in yüzde 65'inin yeşil alana ayrılıyorç Projede 4 bin 500 metrekare Athletic-O Sport Center'ın da yer alıyor.

dumankaya hi-fit

Dumankaya Miks
Dumankaya İnşaat, Halkalı Atakent bölgesinde TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş işbirliği ile hayata geçirdiği Dumankaya Miks projesinde, ticari alanlara yönelik uyguladığı kampanya çerçevesinde, mağaza sahiplerinin yatırımlarını Dumankaya güvencesi altına alıyor. Proje içerisinde yer alan 19 adet ticari alan için uygulanan kampanyada, projeye yatırım yapan mağaza sahipleri aylık 2.000-TL ile 15.000-TL arasında değişen kira garantisi ile yıllık %8'e varan bir yatırım dönüşüne sahip olacaklar. Bu özel projeden ticari gayrimenkul sahibi olan yatırımcılar, satın aldıkları mağazaya göre değişken olmak üzere yıllık 180.000-TL'ye varan bir kira geliri elde edecekler.

dumankaya miks

Dumankaya Fikirtepe projesi
Kentsel Dönüşüm kapsamında Dumankaya Fikirtepe'de bir proje hayata geçiriyor. Dumankaya İnşaat, Fikirtepe projesi için ön talep topluyor. 385 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirilecek proje, 450 bin metrekare alan üzerinde kurulacak. Dumankaya Fikirtepe kentsel dönüşüm projesinde toplam 505 adet daire yer alacak. Dumankaya Fikirtepe projesi 16 dönüm alan üzerinde yer alıyor.