Dumankaya kredi ödeme yardımı yapıyor!

Dumankaya D Planı kapsamında konut kredilerini ödemekte zorlanan müşterileri için "Kredi Ödeme Yardımı"

Dumankaya kredi ödeme yardımı yapıyor!

Dumankaya'nın konut sahibi olmak isteyenlere sunduğu yeni hizmeti olan D Plan ile "Kredi Ödeme Yardımı" kapsamında ayrıcalıklar bitmiyor. Geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulan Dumakaya D Plan hizmeti dahilinde gerçekleşen Kredi Ödeme Yardımı nasıl oluyor? İşte cevabı!

Kredi Ödeme Yardımı; konut sahibi olmak isteyenlerin işsiz kalma ya da hastalık gibi durumlarda 6 boyunca geçerli oluyor. Dumankaya D Planı kapsamına dahil olan konut sahiplerinin kredileri Kredi Ödeme Yardımı sayesinde 6 ay süresince Dumankaya tarafından ödeniyor. Konutlar teslim edildikten sonra da bu ücret konut sahibi tarafından gelen kira getirisi ile ödenmiş oluyor. Bu noktada merak edilen sorulardan biri de "Kira garantisi olacak mı?" Evet! Dumankaya D Planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere "Kira Garantisi" de veriliyor ve böylece Dumankaya bu tür işlemleri de D Planı kapsamında gerçekleştiriyor.

Dumankaya D Plan neler yapıyor?
Eskisini getir, yenisini götür
Dumankaya İnşaat "D Planı" kapsamında müşterileri için vazgeçemeyecekleri bir teklif sunuyor. Ev değiştirme isteği olan ama mevcut evini satıp bu hayalini gerçekleştirmeye çalışan tüketicilere yönelik hazırlanan planda, eski evler peşinat olarak sayılıyor tüketiciler yeni evleri teslim edilene kadar da evlerinde oturmaya devam ediyorlar.
Kira garantisi
Dumankaya Pusula Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetleri biriminin değerleme standartlarına göre değerlediği, piyasa analizlerini yaparak ve emsalleri göz önünde bulundurularak hazırladığı kiralama hizmeti ile daire sahipleri evlerini teslim aldıktan sonra Dumankaya güvencesiyle dairelerini kiraya verebiliyorlar.
İade garantisi
Hızla değişen trendleri ve yaşam koşullarını anlayan ve her zaman buna uygun çözümler geliştiren Dumankaya, daire satışından sonraki süreçte daire sahiplerinin değişen yaşam koşulları ve beklentileri doğrultusunda evlerini geri vermek istemeleri halinde evi geri alma garantisi veriyor.
Ev güncelleme
Tüketiciler, uygulanan plan kapsamında eğer isterlerse aldıkları daireyi yeni daire ile değiştirme imkânına sahip olacaklar.