Dumankaya Miks ihalesi ne zaman?

Dumankaya Miks ihalesi ne zaman? sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor

Dumankaya Miks ihalesi ne zaman?

Dumankaya Miks ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. Dumankaya Miks ihalesi ne zaman? sorusunu cevaplamadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. Dumankaya Miks Atakent'te yer alıyor. Dumankaya Miks projesinde toplam 657 adet konut yer alıyor. 72 adet ticari birimin de yer aldığı Dumankaya Miks ihalesi bu ticari birimler için yapılacak. 30 dönüm arazı üzerinde yer alan Dumankaya Miks satılık daireler stüdyo, 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanıyor ve daire büyüklükleri 38 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor.

Tago Mimarlık tarafından tasarlanan Dumankaya Miks projesinin özellikleri arasında banka, restoran, cafe, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanları, mağazalar, home ofis, spor alanları, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, catering hizmetleri, ev temizliği, sağlık hizmetleri, rezidans hizmetleri veriliyor.

Dumankaya Miks teslim tarihi
Atakent'te yer alan Dumankaya Miks teslim tarihi olarak Mart 2015 veriliyor.

Dumankaya Miks ihalesi ne zaman?
Dumankaya Miks projesinde 37 ticari ünite ihale ile 21 Mart'ta satışa çıkıyor. Halkalı Atakent'te Dumankaya İnşaat tarafından yükselecek olan Dumankaya Miks'in ihalesi için ihale dosyaları henüz hazırlanıyor. Dumankaya Miks projesindeki 37 ticari ünitenin satış ihalesi için şu an ön talep toplanıyor.

Dumankaya Miks nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dumankaya Miks Atakent Halkalı'da yer alıyor.

Dumankaya Miks Atakent adres bilgileri: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL
Dumankaya Miks Atakent iletişim bilgileri
Tel: 0212 697 00 66 Fax: 0212 697 00 74

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Miks