Dumankaya Miks satış fiyatları

Dumankaya Miks satış fiyatları 281 bin TL ile 431 bin TL arasında değişiyor

Dumankaya Miks satış fiyatları

Dumankaya Miks Atakent'te 30 dönüm arazi üzerinde hayata geçiriliyor. Dumankaya Miks projesi 657 konut ve 72 adet ticari birimden meydana geliyor. Dumankaya Miks 2 adet rezidans bloğundan oluşuyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana gelen Dumankaya Miks satılık daire büyüklükleri 38 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor.

Dumankaya Miks, Tago Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Dumankaya Miks projesi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Dumankaya Miks satılık daire sahiplerine bünyesinde banka, restoran, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanı, mağazalar ve home ofis gibi imkanlar sunuyor. Dumankaya Miks daire sahipleri için catering, ev temizliği, sağlık hizmetleri gibi rezidans hizmetleri veriyor.

Dumankaya Miks satış fiyatları
Aralık ayıyla beraber güncellene Dumankaya Miks satış fiyatları 181 bin TL'den başlıyor. Buna göre Dumankaya Miks fiyat listesi şöyle:
Stüdyo daireler 181 bin TL ile 253 bin TL arasında,
1+1 daireler 289 bin TL ile 355 bin TL arasında,
2+1 daireler 366 bin TL ile 431 bin TL arasında.

Dumankaya Miks ödeme planı
Dumankaya Miks ödeme planı kapsamında peşin ödeme, vadeli taksit ve banka kredisi ile 120 aya varan taksit imkanı sunuluyor.

Dumankaya Miks nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dumankaya Miks Halkalı Atakent Mahallesi'nde yer alıyor.

Dumankaya Miks adres bilgileri: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL

Dumankaya Miks nasıl gidilir?
E-5 üzerinden
E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü ya da Aksaray istikametine doğru giderken havalanı kavşağından Basın Ekspres yoluna girilir. Basın Ekspres yolu üzerindeki Güneşli-Halkalı kavşağından, Halkalı istikametine dönülür. Hiçbir yere sapmadan Halkalı tabelaları takip edilerek yaklaşık 3 kilometre sonra Halkalı Meydan'a gelinir. Halkalı Meydan kavşağından sağa yada sola sapmadan aşağı doğru inilir. Yaklaşık 2 kilometre sonra tekrar kavşağa ulaşılır. Kavşağa girmeden sağdan Atakent 2. 3. Kısım tabelasından (4. cadde) sapa dönülür. TOKİ Menekşe Evleri arasından geçilerek devam edilir. Yaklaşık 100-150 metre sonra bir kavşağa daha gelinir bu kavşaktan yine Atakent 2. 3 Kısım tabelası takip edilerek sola dönülür. Soyak Olympiakent C kapısının önünden U dönüşü yapılarak yolun geliş istikametine dönülür. Yaklaşık 50 metre sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

TEM üzerinden
TEM'den Ankara-Edirne istikametine doğru ilerlerken Mahmutbey gişelere gelmeden önceki son çıkıştan Atatürk Olimpiyat Stadı tabelasından sağa dönülerek TEM Otoyolundan yan yola girilir. Yaklaşık 100 metre sonra ikiye ayrılan yolda Bahçeşehir tabelası takip edilir. Köprü altından geçtikten sonra yine ikiye ayrılan yolda Halkalı tabelası takip edilir. Köprü üzerinden karşı şeritteki yan yola geçilerek sağa Halkalı istikametine dönülür. Yolun sağ şeridinde kalınarak 1 kilometre sonraki Lojistik Merkezi önünde bulunan ışıklardan U dönüşü yapılarak 20-30 metre sonra sağa dönülür. Bu yol üzerinde (4. cadde) 1 kilometre ilerledikten sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

Dumankaya Miks iletişim bilgileri
Tel: 0212 697 00 66 Fax: 0212 697 00 74

Proje Bilgisi: Dumankaya Miks