Dumankaya Miks teslim tarihi

Atakent'te yer alan Dumankaya Miks teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor

Dumankaya Miks teslim tarihi

Dumankaya Miks projesi Atakent'te yer alıyor. Dumankaya Miks Atakent projesinde 657 adet konut ve 72 adet ticari birim bulunuyor. 30 dönüm arazı üzerinde yer alan Dumankaya Miks projesinde toplam 736 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Dumankaya Miks Atakent satılık daireler stüdyo, 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanıyor ve daire büyüklükleri 38 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor.

Dumankaya Miks özellikleri
Tago Mimarlık tarafından tasarlanan Dumankaya Miks projesinin özellikleri şöyle:
-Banka
-Restoran ve cafe
-Eczane
-Terzi ve kuru temizleme
-Alışveriş alanları
-Mağazalar
-Home ofis
-Spor alanları
-Yüzme havuzu
-Çocuk oyun alanları
-Catering hizmetleri
-Ev temizliği
-Sağlık hizmetleri
-Rezidans hizmetleri

Dumankaya Miks fiyat listesi
Stüdyo daireler 172 bin TL ile 237 bin TL arasında,
1+1 daireler 286 bin TL ile 311 bin TL arasında,
2+1 daireler 349 bin TL ile 419 bin TL arasında,

Dumankaya Miks teslim tarihi
Atakent'te yer alan Dumankaya Miks teslim tarihi olarak Mart 2015 veriliyor.

Dumankaya Miks nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dumankaya Miks Atakent Halkalı'da yer alıyor.

Dumankaya Miks Atakent adres bilgileri: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL

Dumankaya Miks Atakent nasıl gidilir?
E-5 üzerinden
E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü ya da Aksaray istikametine doğru giderken havalanı kavşağından Basın Ekspres yoluna girilir. Basın Ekspres yolu üzerindeki Güneşli-Halkalı kavşağından, Halkalı istikametine dönülür. Hiçbir yere sapmadan Halkalı tabelaları takip edilerek yaklaşık 3 kilometre sonra Halkalı Meydan'a gelinir. Halkalı Meydan kavşağından sağa yada sola sapmadan aşağı doğru inilir. Yaklaşık 2 kilometre sonra tekrar kavşağa ulaşılır. Kavşağa girmeden sağdan Atakent 2. 3. Kısım tabelasından (4. cadde) sapa dönülür. TOKİ Menekşe Evleri arasından geçilerek devam edilir. Yaklaşık 100-150 metre sonra bir kavşağa daha gelinir bu kavşaktan yine Atakent 2. 3 Kısım tabelası takip edilerek sola dönülür. Soyak Olympiakent C kapısının önünden U dönüşü yapılarak yolun geliş istikametine dönülür. Yaklaşık 50 metre sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

TEM üzerinden
TEM'den Ankara-Edirne istikametine doğru ilerlerken Mahmutbey gişelere gelmeden önceki son çıkıştan Atatürk Olimpiyat Stadı tabelasından sağa dönülerek TEM Otoyolundan yan yola girilir. Yaklaşık 100 metre sonra ikiye ayrılan yolda Bahçeşehir tabelası takip edilir. Köprü altından geçtikten sonra yine ikiye ayrılan yolda Halkalı tabelası takip edilir. Köprü üzerinden karşı şeritteki yan yola geçilerek sağa Halkalı istikametine dönülür. Yolun sağ şeridinde kalınarak 1 kilometre sonraki Lojistik Merkezi önünde bulunan ışıklardan U dönüşü yapılarak 20-30 metre sonra sağa dönülür. Bu yol üzerinde (4. cadde) 1 kilometre ilerledikten sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

Dumankaya Miks Atakent iletişim bilgileri
Tel: 0212 697 00 66 Fax: 0212 697 00 74

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Miks