Dumankaya Miks

Halkalı'da yer alan Dumankaya Miks Aralık ayında teslim edilecek olup, 164 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Dumankaya Miks

Dumankaya Miks projesi yaklaşık 30 dönüm arazi üzerinde yer alıyor. 2 adet rezidans bloğu içerisinde toplam 657 konut ve 72 adet ticari alanın yer aldığı Dumakaya Miks AVM dahil toplam 736 adet bağımsız bölümden meydana geliyor. Konut ve ticari birimlerden oluşan Dumankaya Miks satılık daire büyüklükleri 38 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor. Dumankaya Miks’te stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Dumankaya Miks satılık ticari alan büyüklükleri de 26 metrekare ile 3 bin 133 metrekare arasında değişiyor.

Tago Mimarlık tarafından mimari tasarımları gerçekleştirilen Dumankaya Miks bünyesinde banka, restoran, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanı, mağazalar ve home ofisleri barındırıyor. Dumankaya Pusula hizmetleri aracılığıyla da konut sahiplerine catering, ev temizliği, sağlık hizmetleri gibi rezidans hizmetleri sunuyor.

Dumankaya Miks fiyat listesi
Stüdyo daireler 164 bin TL ile 237 bin TL arasında değişiyor,
1+1 daireler 258 bin TL ile 311 bin TL arasında değişiyor,
2+1 daireler 349 bin TL ile 419 bin TL arasında değişiyor.

Dumankaya Miks ödeme planı
Stüdyo daireler için 37 bin 720 TL peşinat + banka kredisi
1+1 daireler için 59 bin 340 TL ile 60 bin 30 TL arasında peşinat + banka kredisi
2+1 daireler için 80 bin 270 TL ile 80 bin 730 TL arasında peşinat + banka kredisi

Dumankaya Miks nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dumankaya Miks Halkalı Atakent Mahallesi’nde yer alıyor.

Dumankaya Miks adres bilgileri: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / İSTANBULDumankaya Miks nasıl gidilir?
E-5 üzerinden
E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü ya da Aksaray istikametine doğru giderken havalanı kavşağından Basın Ekspres yoluna girilir. Basın Ekspres yolu üzerindeki Güneşli-Halkalı kavşağından, Halkalı istikametine dönülür. Hiçbir yere sapmadan Halkalı tabelaları takip edilerek yaklaşık 3 kilometre sonra Halkalı Meydan'a gelinir. Halkalı Meydan kavşağından sağa yada sola sapmadan aşağı doğru inilir. Yaklaşık 2 kilometre sonra tekrar kavşağa ulaşılır. Kavşağa girmeden sağdan Atakent 2. 3. Kısım tabelasından (4. cadde) sapa dönülür. TOKİ Menekşe Evleri arasından geçilerek devam edilir. Yaklaşık 100-150 metre sonra bir kavşağa daha gelinir bu kavşaktan yine Atakent 2. 3 Kısım tabelası takip edilerek sola dönülür. Soyak Olympiakent C kapısının önünden U dönüşü yapılarak yolun geliş istikametine dönülür. Yaklaşık 50 metre sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

TEM üzerinden
TEM'den Ankara-Edirne istikametine doğru ilerlerken Mahmutbey gişelere gelmeden önceki son çıkıştan Atatürk Olimpiyat Stadı tabelasından sağa dönülerek TEM Otoyolundan yan yola girilir. Yaklaşık 100 metre sonra ikiye ayrılan yolda Bahçeşehir tabelası takip edilir. Köprü altından geçtikten sonra yine ikiye ayrılan yolda Halkalı tabelası takip edilir. Köprü üzerinden karşı şeritteki yan yola geçilerek sağa Halkalı istikametine dönülür. Yolun sağ şeridinde kalınarak 1 kilometre sonraki Lojistik Merkezi önünde bulunan ışıklardan U dönüşü yapılarak 20-30 metre sonra sağa dönülür. Bu yol üzerinde (4. cadde) 1 kilometre ilerledikten sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

Dumankaya Miks iletişim bilgileri
Tel: 0212 697 00 66 Fax: 0212 697 00 74

Proje Bilgisi: Dumankaya Miks