Dumankaya Modern’de yaşam başladı

Dumankaya İnşaat, “Dumankaya Modern” projesinin teslimlerini, Esenyurt sakinlerinin de katıldığı keyifli bir festivalle kutladı

Dumankaya Modern’de yaşam başladı

19 Kasım 2012 / emlakwebtv
Dumankaya İnşaat, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Modern projesinin anahtar teslimlerini renkli bir festivalle kutladı. 18 Kasım 2012 Pazar günü daire sahiplerinin, Esenyurt sakinlerinin ve Esenyurt’un önde gelen simalarının katıldığı Dumankaya Modern’de gerçekleştirilen festivalde, katılımcılar ebru sanatı, atıklardan heykel, sabun yapımı ve yağlıboya resim gibi farklı atölyelerde farklı sanat dallarını öğrenme ve Gülseren’in latin müzik grubu La Descarga’nın verdiği keyifli konserle eğlenme fırsatı yakaladı.

Eesenyurt sakinlerinin, Esenyurt’un önde gelen isimlerinin ve daire sahiplerinin katıldığı festivalde açılış konuşması yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halit Dumankaya şunları söyledi “Dumankaya İnşaat, 2 ay sonra gayrimenkul sektöründe hizmet veren yarım asırlık bir kuruluş olacak. 50 yıllık süre zarfında, özellikle Anadolu Yakası’ndaki projelerimizi siz değerli müşterilerimize teslim ederek mutlu aileler için konforlu yaşam alanları geliştirdik. Dumankaya Modern ise, bizim Avrupa Yakası’nda gerçekleştirdiğimiz ilk proje olarak ayrı bir öneme sahip. 50 yıllık tecrübemizle birlikte Dumankaya Modern’e verdiğimiz emeğin sonuçlarını görmenin ve dairelerimizi zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyoruz”.

İnşaat sektörünün hem emek hem de sermaye gerektirdiğini,  müşterilere yeniliği ve konforu bir arada sunmanın çok önemli olduğunu ve yapılan müşteri anketlerinde yüzde 96 memnuniyet oranıyla başarıya ulaştıklarını vurgulayan Halit Dumankaya “Bizler gayrimenkul geliştirici olarak 24 saat çalışıyor, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeniyi ve konforu sunmak için uğraş veriyoruz. Sadece inşaat ve satış sürecinde değil, satış sonrasında da müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetleri sürdürmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda ‘her aşamada mutlu ev sahipleri’ ilkesinden yola çıkarak Dumankaya Pusula’yı oluşturduk. Dumankaya Pusula ile müşterilerimiz, evlerinin dekorasyon aşamasından kiralanmasına, taşınmalarından, seyahat planlamalarına, araç kiralamadan tıbbi desteğe ya da konser, sinema gibi kültür sanat etkinlikleri rezervasyonlarına kadar tüm Dumankaya hizmetlerine tek bir yerden erişerek kolaylıkla faydalanabiliyorlar. Tüm bu hizmetlerimizle birlikte yeni daire sahiplerimize kapılarımızı açarak dairelerinde sağlıklı, mutlu ve huzur içerisinde oturmalarını temenni ediyorum” dedi.
Halit Dumankaya’nın ardından konuşma yapan Esenyurt İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akboğa sözlerine daire sahiplerini kutlayarak başladı. “2004 yılında göreve geldiğimiz andan itibaren bölgenin gelişmesi için uzun vadeli planlamalar yaptık, Dumankaya İnşaat da Esenyurt’un modern görüntüsünü kazanmasına yardım eden ve bölgeyi kalkındıran önemli projeleriyle bölgeye önemli bir değer kattı.  Dumankaya Modern TEM ve E-5’e, bölgedeki hastanelere ve okullara, yaşam alanlarına yakınlığıyla tam bir cazibe merkezi. Marmaray’ın da bölgeden geçmesiyle birlikte edineceği merkezi lokasyonuyla Dumankaya Modern Esenyurt’un en önemli yaşam alanlarından biri oldu. Bu güzel ve anlamlı projenin daire sahiplerinin evlerinde huzurlu, mutlu ve sağlıkla oturmasını diliyor, çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Proje Bilgisi: Dumankaya Modern