Dumankaya Mozaik projesinin lansmanı yapıldı

Dumankaya İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçireceği yeni projesinde farklı mimari yaklaşım, renk, doku ve materyalleri bir arada sunmaya hazırlanıyor

Dumankaya Mozaik projesinin lansmanı yapıldı

Dumankaya İnşaat, İstanbul’un doğa güzellikleri ve zengin tarihi mirası ile öne çıkan semtlerinden Sancaktepe Dumankaya Mozaik projesiyle konsept projelerine bir yenisini daha ekliyor. Firma  yeni projesinde farklı mimari yaklaşım, renk, doku ve materyalleri bir arada sunmaya hazırlanıyor.

3 etapta toplam 799 daire ve 1 iş yerinden aoluşan proje siyah ve beyazın öne çıktığı daireleri, meşe detaylarla tuğla duvarların sıkça kullanıldığı country tarzı daireleri ve minimalizmi sevenler için İskandinav tarzı daireleri bir araya getiriyor.

Farklı tarzların uyumu
Dumankaya Mozaik projesinin mimari farklılıkları mükemmel bir uyum ile bir araya getirdiğini dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, “Dumanakaya Mozaik, hayatın tüm renklerini, farklı mimari yaklaşımlarını ve daire tiplerini bir arada sunuyor. Bu projede, alışılagelmiş tek tip konutlardan sıyrılarak, her zevke, her tarza hitap eden farklı mimari yapıları aynı çatı altında toplamayı amaçladık. Mozaik yaşamın ve hayatı yaşama biçimimizin farklılıkları ve bu farklılıkların mükemmel uyumunu yansıtıyor” dedi.

Çevresinden soyutlanmış, tek tip bir site yaşamından çok hareketli bir şehir yaşamı sunan Dumankaya Mozaik’te bahçe tahsisli, teras deck tahsisli konutlar ile yüksek tavanlı-şömineli loft konutlar olmak üzere değeri artırılmış daireler, ayrıcalıklı fırsatlar ile yeni bir yaşam kurmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

154 bin TL'den başlayan fiyatlar
64 dönüm arazi üzerinde 3 etapta hayata geçirilecek proje içerisinde, 44 ile 47 m2 arasında değişen stüdyo daireler, 59-75 m2 arasında değişen 1+1, 78 m2 genişliğindeki 1,5+1, 88-127 m2 arasında değişen 2+1, 145-155 m2 arasında değişen 3+1 ve 208 m2 genişliğinde 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

154 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak projede  450 m2 büyüklüğündeki sosyal tesis içinde fitness alanı, soyunma odaları ve duşlar, saunalar, hobi odası bulunuyor. Ayrıca  projede çocuk havuzu da dahil olmak üzere 330 m2 açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yansıma havuzları, anfi tiyatro – aktivite-etkinlik meydanı, lavanta hasat alanları, gezinti yolları, pergolalı oturma alanları, bisiklet park alanları ve çeşitli oyun alanları mevcut.

"Dumankaya Mozaik projesinin lansmanı yapıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

Dumankaya Mozaik projesinin lansmanı yapıldı

Dumankaya Mozaik projesinin lansmanı yapıldı

Dumankaya Mozaik projesinin lansmanı yapıldı

Dumankaya Mozaik projesinin lansmanı yapıldı

Proje Bilgisi: Dumankaya Mozaik