Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik Sancaktepe’de 64 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik Sancaktepe’de 64 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor. 3 etaptan meydana gelen Dumankaya Mozaik stüdyo, 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Dumankaya Mozaik satılık daire büyüklükleri 44 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor. Toplamda 799 daire ve 1 işyerinin bulunduğu Dumankaya Mozaik projesi konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı da sunuyor. Dumankaya Mozaik projesinden ev sahibi olanlar fitness alanı, soyunma odaları ve duşlar, saunalar, hobi odası, çocuk ve yetişkin yüzme havuzu gibi imkanlardan yararlanabiliyor. Ayrıca Dumankaya Mozaik satılık daire sahiplerine güneşlenme terasları, yansıma havuzları, anfi tiyatro, etkinlik alanları, gezinti yolları, bisiklet park alanları, çeşitli oyun alanları ve lavanta hasat alanları sunuyor.

Dumankaya Mozaik fiyatları ve ödeme planı
Sancaktepe’de yer alan Dumankaya Mozaik lansmanı geçtiğimiz ay gerçekleşmiş olup, Dumankaya Mozaik projesi hakkında detaylı bilgiler paylaşılmıştır. 450 metre sosyal tesise sahip olan Dumankaya Mozaik teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor. Geçtiğimiz günlerde ön satışlarına başlanan Dumankaya Mozaik fiyatları 154 bin TL’den başlıyor. Buna göre Dumankaya Mozaik fiyat listesi şöyle: 1+1 daireler 185 bin TL’den, 2+1 daireler 267 bin TL’den ve 3+1 daireler ise 405 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dumankaya Mozaik’te güvenlik ön plana alınmış olup, Dumankaya Mozaik projesi özel tekniklerle inşa ediliyor. Son deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde yalıtımlar, yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılıyor. Ayrıca yapı denetimi yapılan Dumankaya Mozaik projesinde zemin etüdü de yapılıyor.

Dumankaya İnşaat Başkanı Uğur Dumankaya, Dumankaya Mozaik projesi hakkında şu yorumlarda bulundu: “Farklı mimari tarzları ve farklı daire içi planları bir araya getirdiğimiz için projeye 'Mozaik' dedik. Proje, 3 etap halinde inşa edilecek ve 2017 Nisan'da teslim edilecek. 7 bin ön talep almıştık. Satışa sunduğumuz 100 daireyi 1 haftada sattık. Mozaik projesinde 6 farklı mahalle ve 4 farklı tip konut tasarlandı. Ön satış döneminde metrekare fiyatı 3 bin 200 lira olarak belirlendi.”

Dumankaya Mozaik nerede?
Dumankaya Mozaik Sancaktepe
’de inşa ediliyor. Toplam 64 dönüm arazi üzerinde yer alan Dumankaya Mozaik projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Dumankaya Mozaik satış ofisini arayarak Dumankaya Mozaik projesi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dumankaya Mozaik iletişim bilgileri
www.dumankaya.com
444 7 222

"Dumankaya Mozaik" Başlıklı Haberin Galerisi

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik

Proje Bilgisi: Dumankaya Mozaik