Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik 154 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik stüdyo, 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. 3 etap şeklinde inşa edilen Dumankaya Sancaktepe projesi olarak bilinen Dumankaya Mozaik 64 dönüm arazi üzerinde yer alıyor. Dumankaya Mozaik satılık daire büyüklükleri 44 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor. 799 adet dairenin ve 1 adet işyerinin yer aldığı Dumankaya SAncaktepe projesi zengin sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor.

Dumankaya Sancaktepe'de güvenlik ön plana alınmış olup, Dumankaya Mozaik projesi özel tekniklerle inşa ediliyor. Son deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde yalıtımlar, yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılıyor. Ayrıca yapı denetimi yapılan Dumankaya Mozaik projesinde zemin etüdü de yapılıyor.

Dumankaya Mozaik özellikleri
-Fitness alanı,
-Soyunma odaları ve duşlar,
-Saunalar ve hobi odası,
-Çocuk ve yetişkin yüzme havuzu,
-Güneşlenme terasları,
-Yansıma havuzları,
-Anfi tiyatro,
-Etkinlik alanları,
-Gezinti yolları,
-Bisiklet park alanları,
-Çeşitli oyun alanları ve lavanta hasat alanları.

Dumankaya Mozaik fiyatları
Dumankaya Mozaik teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor. Geçtiğimiz günlerde ön satışlarına başlanan Dumankaya Mozaik fiyatları 154 bin TL’den başlıyor. Buna göre Dumankaya Mozaik fiyat listesi şöyle: 1+1 daireler 185 bin TL’den, 2+1 daireler 267 bin TL’den ve 3+1 daireler ise 405 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dumankaya Mozaik nerede?
Dumankaya Mozaik Sancaktepe’de inşa ediliyor. Toplam 64 dönüm arazi üzerinde yer alan Dumankaya Mozaik projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Dumankaya Mozaik satış ofisini arayarak Dumankaya Mozaik projesi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dumankaya Mozaik iletişim bilgileri
www.dumankaya.com
444 7 222

Dumanakaya Mozaik projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.comadresinden takip edebilirsiniz.

 

"Dumankaya Mozaik" Başlıklı Haberin Galerisi

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik

Proje Bilgisi: Dumankaya Mozaik