Dumankaya Mozaik’te 2+1 loft daireler 430 bin TL’ye!

Sancaktepe’de hayat bulan Dumankaya Mozaik projesinde 2+1 loft dairelerin fiyatı minimum 430 bin TL’den başlıyor

Dumankaya Mozaik’te 2+1 loft daireler 430 bin TL’ye!

Üç etaplık bir yaşam alanı olarak Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul Sancaktepe’de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik, 799 adet daire ile bir adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede dört farklı tarzda döşenmiş daire seçeneği bulunuyor.

Dumankaya Mozaik, ferahlığı sevenler için yüksek tavanlı daireleri, siyah ve beyazın öne çıktığı modern daireleri, meşe detaylarla tuğla duvarların sıkça kullanıldığı country tarzı daireleri ve minimalizmi sevenler için İskandinav tarzı daireleri bir araya getiriyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik’te alanı 44 ile 47 metrekare arasında değişen stüdyo daireler, 59-75 metrekare arasında değişen 1+1, 78 metrekare genişliğindeki 1,5+1, 88-127 metrekare arasında değişen 2+1, 145-155 metrekare arasında değişen 3+1 ve 208 metrekare genişliğinde 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Arsa büyüklüğü toplam 64 bin metrekare olan Dumankaya Sancaktepe Mozaik’in 450 metrekare büyüklüğündeki sosyal tesisi içinde; fitness alanı, soyunma odaları ve duşlar, saunalar, hobi odası bulunuyor. 

Ayrıca projede çocuk havuzu da dahil olmak üzere 330 metrekare açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yansıma havuzları, anfi tiyatro – aktivite-etkinlik meydanı, lavanta hasat alanları, gezinti yolları, pergolalı oturma alanları, bisiklet park alanları ve çeşitli oyun alanları mevcut.

Satışları tüm hızıyla devam eden Dumankaya Mozaik projesinde alanı 93 metrekare olan 2+1 şömineli loft dairelerin fiyatı 430 bin TL’den başlıyor. Projeden daire satın alırken firma bünyesinde hazırlanan ödeme planlarından yararlanılabiliyor. Ya da tamamı peşin ödeme yapılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Mozaik