Dumankaya’nın yeni projesine rekor talep

Anadolu Yakasındaki yatırımlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanan Dumankaya İnşaat’ın Sancaktepe’de gerçekleştireceği yeni projesi ile ilgili 4 bin 200 adet ön talep toplandı.

Dumankaya’nın yeni projesine rekor talep

05.01.2014 / Posta Gazetesi 

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçireceği yeni projesi ile Anadolu Yakası’ndaki yatırımlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Uzun süredir bölgeye değer katacak yepyeni bir konsept ile geliştirilen ve yakında ön satışı başlayacak proje, yaklaşık 66 dönüm arazi üzerinde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşuyor.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, “Kısa süre içinde inşasına başlayacağımız Sancaktepe’deki yeni projemiz ile Anadolu Yakası’ndaki yatırımlarımıza devam ediyor ve sağlamlaştırıyoruz. İstanbul’un cazip yerleşim merkezlerinden Sancaktepe’de sunacağımız sosyal imkânlar ve projemizin özel mimarisi ile bu sefer de Dumankaya İnşaat farkını Sancaktepe’de yaşatacağız” dedi.

Proje ile ilgili ön talep toplama çalışmalarının başladığını önümüzdeki günlerde satışlara da başlanacağının bilgisini veren Dumankaya sözlerine şöyle devam etti: “Sancaktepe yapımı devam eden metronun 2015 yılı son çeyreğinde açılması ve 4 bin 100 yatak kapasiteli ve 15 bin personelin çalışması planlanan Avrupa’nın en büyük şehir hastanesinin inşaatının tamamlanması ile birlikte İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden biri haline gelecek. Dumankaya olarak bizler her zaman projeyi gerçekleştireceğimiz bölgenin ihtiyaçlarını ve müşterilerimizin beklentilerini inceliyor, elde ettiğimiz sonuçları piyasa koşullarını da dikkate alarak projelerimizi geliştiriyoruz. Bu bağlamda, Sancaktepe’de hayata geçireceğimiz projede yatırımcılara yine çok kazandıracak bir proje olacak. Bölgeye özellikle yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi var.  Proje ile ilgili şu ana kadar 4 bin 200 adet ön talep toplantı. Sancaktepe’deki yeni projemiz ile bölgeye artı bir değer kazandıracağız. 800-1000 adet arası bağımsız üniteden oluşan proje bölgenin en önemli yaşam alanlarından biri olacaktır.”

Satışlar devam ediyor 

Dumankaya İnşaat 2 bin konutun satışına da devam ediyor. Satış süreci devam eden bu projeler; Halkalı’daki Dumankaya Konsept, Bahçeşehir’deki Modern Collection, Maltepe’deki Ritim İstanbul, Kartal’daki Dumankaya Horizon, Tuzla’daki Villa Gizli Bahçe, yine Tuzla’daki Adres Natura ve Adres Su, Bahçeşehir’deki Athletico Tower ile Halkalı Atakent’teki Dumankaya Mix. 

Proje Bilgisi: Yeni Proje