Dumankaya ödeme planlarını esnetiyor

Dumankaya İnşaat esnek ödeme planı kampanyası ile daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenleri ev sahibi yapıyor

Dumankaya ödeme planlarını esnetiyor

Dumankaya İnşaat esnek ödeme planı kampanyası ile daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenleri ev sahibi yapıyor. ''Biz esnetiyoruz'' sloganı ile çıkan kampanyada daire sahibi olmak isteyenlere özel teklifler ve vade avantajları ile her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Ritim İstanbul ile şehrin ritmini yakalayın

Kampanya kapsamındai Dumankaya'nın Al Mazaya işbirliği ile Maltepe'de hayata geçirdiği Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler 0 faiz ve yüzde 12 indirim ve Mayıs ayına özel ek yüzde 5 indirim seçenekleri ile ev sahibi olabiliyor. 

Home Office , 2+1 ve 3+1, 3.5+1, 4+1 dubleks gibi daire seçeneklerinin olduğu Ritim İstanbul fiyatları 407 bin TL’den başlıyor. Üstelik açık hava AVM’si, Adalar manzarası, yanı başındaki metro ile ayrıcalıklı bir hayat sunan Ritim İstanbul’da teslimler Mayıs 2016’da.

Dumankaya ödeme planlarını esnetiyor

Doğa ile iç içe bir yaşam fırsatı Dumankaya Mozaik'te

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Sancaktepe'de hayat bulan Dumankaya Mozaik projesi, az katlı binaları ve 4 farklı dekorasyon seçeneği ile dikkat çekiyor. Projenin yüzde 70'i yeşil alanları kapsıyor. 

''Biz esnetiyoruz'' kampanyasının geçerli olduğu, stüdyo, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinde Dumankaya Mozaik fiyatları 175 bin 560 TL'den başlıyor. Projede 0 faiz veya yüzde 12 indirim ayrıca Mayıs ayına özel ek yüzde 5 indirim seçenekleri sunuluyor. 

Dumankaya ödeme planlarını esnetiyor

Dumankaya Horizon projesi için son fırsatlar

Yalı dairelerin teslimlerinin başladığı Dumankaya Horizon projesinde, sınırlı sayıdaki yalı daireler için özel bir kampanya sunuluyor. Anadolu Yakası Kartal'da yükselen, kampanyanın geçerli olduğu 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinde ile Dumankaya Horizon fiyatları 792 bin 880 TL'den başlıyor. Kampanya kapsamında özel ödeme planlarının sunulduğu projede, daire sahipleri yalı dairelerine hemen taşınabiliyor.  

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Ritim Istanbul