Dumankaya projelerinde fırsatlar sürüyor

Dumankaya İnşaat, yatırımcısına ön satış dönemi ile birlikte sunduğu fiyat avantajlarının yanı sıra anahtar teslimi sonrası Türkiye ortalamasının üzerinde bir kazancı garanti ediyor.

Dumankaya projelerinde fırsatlar sürüyor

Dumankaya İnşaat, yatırımcısına ön satış dönemi ile birlikte sunduğu fiyat avantajlarının yanı sıra anahtar teslimi sonrası Türkiye ortalamasının üzerinde bir kazancı garanti ediyor. GfK’nın yaptığı araştırmaya göre şirket, 2014 yılında tüketiciler tarafından en beğenilen marka seçilirken; Superbrands 2014 yılı seçimlerinde süper markalar arasında yerini aldı.

Dumankaya İnşaat, diğer yandan İstanbul’un yeni değerlenen bölgelerinde yatırımlarına hız verdi. Bu kapsamda Maltepe’de yürüttüğü Ritim İstanbul projesi teslim edilen ilk etabıyla adından söz ettirirken, inşası devam eden son etabıyla da iddialı geliyor.

Ritim:

Şirketin Maltepe’de yükselen projesi Ritim İstanbul, 863 rezidans, 250 home Office, 114 ticari ofis ve 146 mağaza-iş yerinden oluşuyor. 312 bin liradan başlayan fiyatlarla daire sahibi olunabilecek projede, sıfır peşinat, yüzde 12 indirim, 48 ay sıfır faiz ve 120 ay yüzde 0,56 faiz gibi çeşitli fırsatlar sunuluyor.

Mozaik:

Dumankaya imzalı Mozaik projesi, Sancaktepe’de konumlu. Ev fiyatlarının 219 bin 120 liradan başladığı projede, peşinat ödemesiz, yüzde 12 indirim ve 48 ay sıfır faiz gibi fırsatlar bulunuyor.