Dumankaya Ritim İstanbul kampanyası!

Dumankaya Ritim İstanbul kampanyasına göre; 36 aya kadar 0 faizle, 60 aya kadar ise yüzde 0,40 faizle daire satın alabilmek mümkün

Dumankaya Ritim İstanbul kampanyası!

Rezidans, home ofis ve alışveriş merkezi bölümlerinden meydana gelen Ritim İstanbul, Dumankaya İnşaat imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası'nın Maltepe bölgesinde yükseliyor. Adalar manzarasına hakim olan projenin tüm dairelerinde cam mimarinin getirdiği avantajlı geniş pencerelere yer veriliyor.

Ritim İstanbul Maltepe; kültür merkezi, sergi salonu, 2’si terasta olmak üzere 3 adet yüzme havuzu, yürüyüş ve dinlenme alanları, 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanlı; kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spa ve güzellik merkezinin de yer alacağı Athletic-O Spor Kulübü ile bölgenin en zengin karma projesi olma özelliğini taşıyor. 

1+1’den 5+1 dublekse kadar çok farklı alternatiflerde 863 adet rezidans daireye yer verilen Dumankaya Ritim İstanbul'da ayrıca  250 adet home ofis, 114 adet ticari ofis ve 146 adet mağaza bulunuyor. Böylece proje, toplam 1.373 adet bağımsız alandan meydana geliyor.

Dumankaya Ritim İstanbul için hazırlanan özel satış kampanyasına göre; hiç peşinat vermeden daire satın alınabiliyor. 36 aya kadar taksit yapıldığı taktirde sıfır faiz, 60 aya kadar taksit yapıldığı taktirde ise yüzde 0,40 faiz seçeneğinden yararlanılabiliyor. Veya tamamı peşin ödeme ile daire sahibi olunabiliyor.

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Ritim Istanbul