Dumankaya Ritim kampanyasında son fırsatlar

Dumankaya Ritim İstanbul projesi kapsamında hazırlanan "yüzde 18 KDV bizden" ve "Hemen Fatura" kampanyası yılsonuna kadar devam edecek

Dumankaya Ritim kampanyasında son fırsatlar

Dumankaya tarafından Maltepe'de hayata geçirilen rezidans, ofis ve home ofisten oluşan karma konspetli Ritim İstanbul'da yılsonuna özel bir fırsat sunuluyor. Proje kampsamında geliştirilen "Yüzde 18 Bizden" ve "Hemet Fatura" yılsonu kampanyasından yararlanmak isteyenler için son günlere girildi.

Dumankaya Ritim'de yılın son kampanyası
İstanbul'un en hızlı prim yapan ilçelerinden biri konumunda bulunan Maltepe'de inşa edilen Dumankaya Ritim, modern mimarisi, Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile dikkat çekiyor. Projede fiyatlar 458.000 TL'den başlıyor.

Dumankaya Ritim projesinin yeni reklam yüzü kim? Öğrenmek için tıklayın...

Ritim İstanbul Projesi, iki meydan çevresinde odaklanan mağaza, kafe ve restoranlardan oluşuyor. Bölgenin en canlı Açık Hava AVM'si ile birlikte entegre bir yaşam olanağı sunan projede 33 adet kule ve cadde ofis birimleri bulunuyor. Bu birimler 30 metrekareden 2 bin metrekareye kadar birleştirilebilme özelliği taşıyor. 

Teslimi gerçekleştirilen 1. etapta yer alan ofisleri metroya 150 metre mesafede bulunan Ritim İstanbul bünyesinde, yüksek tavanlı ve şık lobi alanları, dinlenme salonları, lounge, restaurant ve seyir terasının yanında, kültür merkezi, büro ve ofisler gibi özel alanlara da yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: dumankaya ritim