Dumankaya sakinleri tavsiye ediyor

Dumankaya’nın memnuniyet araştırmasına göre Cadde ve Adres Lobi sakinlerinin 10’da 9’u yakın çevresine Dumankaya’yı tavsiye ediyor

9 Ağustos 2012 / emlakwebtv

 “Her Aşamada Mutlu Ev Sahipleri” ilkesinden hareket ile yola çıkan, Dumankaya İnşaat’ın, GfK Türkiye’ye yaptırdığı “tavsiye etme oranları” anketi Mayıs 2011-Haziran 2012 tarihleri arasında Cadde ve Adres Lobi projelerindeki daire sahipleri ile görüşülerek hazırlandı. Konut alacak yakınlarına Dumankaya’yı tavsiye edip etmeyecekleri sorusuna, Cadde projesinde ev sahibi olanların yüzde 87.1’i, Adres Lobi projesinde ev sahibi olanların yüzde 88.2’si olumlu yanıt verdi.
Bu araştırma sonuçlarını destekleyen bir diğer bilgi ise, Dumankaya İnşaat’ın satış işlemlerinde sistemine kaydettiği verilerde görülüyor. Bu verilere göre satış ofislerine başvurarak Dumankaya projelerinden konut alan her iki kişiden biri, “Dumankaya’yı yakın çevresinden gelen tavsiye üzerine tercih ettiğini” belirtiyor.
Dumankaya İnşaat olarak marka değerlerini yükseltmek ve geleceğe sağlam adımlarla yürümek için müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman ön planda tuttuklarını vurgulayan Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, “Cadde ve Adres Lobi anketlerinde müşterilerimiz tarafından çok yüksek oranda tavsiye edilen bir marka olarak değerlendirilmemiz bize hem gurur ve mutluluk veriyor, hem de müşteri memnuniyetinde doğru yolda başarıyla hızla ilerlediğimizi gösteriyor” dedi. 

Firma Bilgisi: Tav