Dumankaya Sancaktepe fiyatları ne zaman açıklanacak?

Dumankaya Sancaktepe projesi İtalyan ve Fransız mimarisinden esinlenerek inşa ediliyor. Ayrıca Dumankaya Sancaktepe projesinden konut sahibi olmak isteyenlere 5 bin TL'lik indirim seçi hediye ediliyor

Dumankaya Sancaktepe fiyatları ne zaman açıklanacak?

29 Mart 2014 / Emlakwwebtv
Dumankaya Sancaktepe projesi ön satışları devam ederken toplam 5 bin ön talep başvurusunda bulunuldu. Dumankaya Sancaktepe Evleri’nde toplam 800 adet konut bulunurken, Dumankaya Sancaktepe satılık daireler stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde meydana geliyor. Fransız ve İtalyan mimari tasarımlarının yer aldığı Dumankaya Sancaktepe projesinde peyzaj uygulamalarına, dingin süs havuzlarına ve heykellere yer veriliyor.

Dumankaya Sancaktepe fiyatları uygun ödeme seçenekleri ile konut alıcılarına sunulurken, Dumankaya Sancaktepe satılık daire sahibi olmak isteyenlere ve ön talep başvurusunda bulunanlara 5 bin TL’lik indirim çekini hediye ediyor.

Dumankaya Sancaktepe projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Dumankaya Sancaktepe projesi Kartal vapur iskelesine ve deniz otobüsüne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine oldukça yakın mesafede bulunuyor.

Dumankaya Sancaktepe projesi iletişim bilgileri
444 7 222
www.dumankaya.com

Proje Bilgisi: Dumankaya Sancaktepe