Dumankaya Sancaktepe Mozaik!

Dumankaya Sancaktepe Mozaik'ten tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında yüzde 12 oranında indirim yapılıyor

Dumankaya Sancaktepe Mozaik!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen Dumankaya Mozaik , 3 etaptan meydana geliyor. Dumankaya İnşaat'ın imzasını taşıyan proje, merkezi konumuyla ve mimarisiyle dikkat çekiyor. 

Dumankaya Mozaik Sancaktepe'de 450 metrekare büyüklüğündeki sosyal tesis içinde fitness alanı, soyunma odaları, duşlar, saunalar ile hobi odası bulunuyor. 799 daireden meydana gelen proje, 64 dönümlük arazi üzerine inşa ediliyor. 

Ayrıca çocuk havuzu da dahil olmak üzere 330 metrekare açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yansıma havuzları, anfi tiyatro , aktivite-etkinlik meydanı, lavanta hasat alanları, gezinti yolları, pergolalı oturma alanları, bisiklet park alanları ve çeşitli oyun alanlarıyla büyük ve çok amaçlı bir yaşam alanı sunuyor. 

Sancaktepe Dumankaya Mozaik'in bahçeli, teraslı konutları ile yüksek tavanlı ­şömineli loft konutları olmak üzere az katlı özel mimarisiyle 2017 yılında teslim edilmesi bekleniyor. 

3 ila 7 katlı 24 konut bloğundan oluşan Dumankaya Mozaik projesinde stüdyolar 44 ila 47 metrekare, 1+1 daireler 59 ila 75 metrekare, 1,5+1 daireler 78 metrekare, 2+1 daireler 88 ila 127 metrekare, 3+1 daireler 145 ila 155 metrekare, 4+1 dubleksler 208 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Dumankaya Mozaik Sancaktepe fiyatları 176 bin TL'den başlıyor. Tamamı peşin alımlarda yüzde 12 oranında indirim yapılıyor. Banka kredili alımlarda ise 120 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Mozaik