Dumankaya Sancaktepe projesi nerede?

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Sancaktepe projesinde ön satış dönemi devam ediyor

Dumankaya Sancaktepe projesi nerede?

21 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Sancaktepe projesinde ön satış dönemi devam ediyor. Bu zamana kadar Dumankaya Sancaktepe projesine 5 bin talep geldi.
66 dönüm arazi üzerine inşa edilen Dumankaya Sancaktepe projesinde toplam 800 konut meydana geliyor. Dumankaya Sancaktepe projesi kapsamında yer alan daireler ise stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor.
Dumankaya Sancaktepe projesi Fransız ve İtalyan mimarisinden esinlenerek tasarlanıyor. Dumankaya Sancaktepe projesinde peyzaj uygulamalarına, dingin süs havuzlarına ve heykellere yer veriliyor. Dumankaya Sancaktepe proje fiyatları ise uygun ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. Ayrıca Duamnkaya Sancaktepe projesinde ön satış sürecinde talepte bulunan konut alıcılarına ise 5 bin TL’lik bir hediye çeki sunuluyor. Bu imkanlardan Dumankaya Sancaktepe ön talepte bulunan kişilerin 1’nci derece akrabaları da yararlanabiliyor.
Dumankaya Sancaktepe projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Dumankaya Sancaktepe projesi Kartal vapur iskelesine ve deniz otobüsüne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine oldukça yakın mesafede bulunuyor.
Dumankaya Sancaktepe projesi iletişim bilgileri
444 7 222
www.dumankaya.com

Proje Bilgisi: Dumankaya Sancaktepe