Dumankaya tanıtım günleri Çorlu'da start alıyor

Yola çıktığı günden beri 20 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Dumankaya, İstanbul'daki projelerinin tanıtım günlerine Çorlu ile başlıyor

Dumankaya tanıtım günleri Çorlu'da start alıyor

Yola çıktığı günden beri 20 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Dumankaya, İstanbul'daki projelerinin tanıtım günlerine Çorlu ile başlıyor. 

Daire sahipleri için projelerinde yüzde 90, 120 ve 150 gibi prim oranları kazanan Dumankaya, yatırım fırsatlarını Çorlu'da tanıtıyor. Dumankaya tanıtım günleri kapsamında, Hilton Garden Inn Çorlu’da Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik, Dumankaya Horizon, Dumankaya hi-Fit, Dumankaya Flex Office Bahçeşehir ve Dumankaya Miks projelerini daire sahibi olmak isteyenler ile buluşturuyor.

Dumankaya, Hilton Garden Inn'de 25 ve 26 Haziran saat 12:00 ile 18:00 saatleri arasında projeler hakkında bilgi almak isteyenleri ağırlayacak ve bilgilendirme toplantıları düzenleyecek. Dumankaya tanıtım günleri, 23-26 Haziran tarihleri arasında Orion AVM'de yer alacak Dumankaya proje tanıtım standı ile başlamış oldu. 

Tanıtım günleri boyunca yüzde 10 indirim

Dumankaya, Çorlululara özel 170 bin TL'den başlayan fiyatlar ve tanıtım günleri boyunca yüzde 10'a varan indirim fırsatları sunuyor. 

Çorlu için mükemmel konum

3. havalimanı güzergahında, Bahçeşehir merkezde bulunan ve E-5 ile TEM yollarına olan mükemmel konumları ile hi-Fit ve Dumankaya Flex Office Bahçeşehir, trafik sorunu çekmeden İstanbul’da ikamet etmek isteyenler için ayrıcalıklı bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

Yaşamın başladığı Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Horizon ve Dumankaya Miks projeleri ise hemen teslim fırsatları ile Çorlulular için eşsiz yatırım avantajları sağlıyor.

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat