Dumankaya teslim edilen konut projeleri!

Kuruluşundan bugüne kadar birçok markalı konut projesi hayata geçiren Dumankaya telsim edilen konut projeleri haberimiz detayında yer alıyor

Dumankaya teslim edilen konut projeleri!

Dumankaya İnşaat 1963 yılından itibaren konut projeleri üreterek, gayrimenkul sektörüne katkıda bulunan firmalar arasında yerini alıyor. Birçok konut projesinin altına imza atan Dumankaya İnşaat’ın teslim edilen konut projeleri arasında Dumankaya İkon, Adres Panorama, Dumankaya Vizyon, Dumankaya Cadde, Dumankaya Modern, Flex Kurtköy, Flex Ataşehir, Dumankaya Dizayn, Adres Lobi ve Trend Ekstra yer alıyor.

İşte Dumankaya teslim edilen konut projeleri!

İstanbul’un Yeni Simgesi “Dumankaya İkon”

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Göztepe’de hayata geçirdiği, konumuyla ve mimarisiyle bulunduğu lokasyona değer katan Dumankaya İkon projesinde daire teslimleri 31 Aralık 2012 tarihinde yapıldı.

Eylül 2009’da yapımına başlanan biri 40 diğerleri 41’er kattan oluşan Türkiye’nin ilk üçüz kulesi İstanbul’un yeni simgesi Dumankaya İKON’da daireler tam zamanında sahipleriyle buluşurken, teslimler 18 Ocak 2012 tarihine kadar sürdü. Dumankaya İnşaat, 2012 yılı içerisinde Adres Lobi projesiyle birlikte 1903 daire teslimi gerçekleştirdi ve 31 Aralık’ta teslimlerine başlanan Dumankaya İkon ile bu rakam 2956 oldu.

TAGO Mimarlık tarafından tasarlanan özgün mimarisiyle bölgenin yeni çekim merkezi haline gelen Dumankaya İkon tasarımı, mimarisi ve sosyal donatıları ile Göztepe’ye yeni bir soluk kazandırdı. 41’er ve 40 katlı 3 kulenin birleşmesiyle 1.022 rezidans daire ve 31 home office ile birlikte toplam 1.053 daireden oluşan proje, eşsiz deniz ve şehir manzarası, 21. ve 22. katlarda bulunan seyir teras ve bahçeleriyle daire sakinlerinin yaşamlarına renk katıyor.

Dumankaya İKON’da rezidans hizmetleri kapsamında business lounge’tan laundry’e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunuluyor. Kapalı otoparkın bulunduğu proje, fitness center, futbol ve basketbol sahaları, kapalı, açık ve çocuk havuzları gibi zengin spor olanaklarıyla dikkat çekiyor. Daireler de klima alt yapısı, pay ölçerli merkezi ısıtma, 22. kattan sonra havalandırma sistemi ile projede 24 saat güvenlik ve kamera sistemleri gibi özellikler bir arada sunuluyor. Ayrıca, projenin giriş katlarında Alışveriş birimleri, güzellik salonu, kuru temizleme, kafeterya gibi yaşamı kolaylaştıracak birimlerde bulunuyor.

149 metrelik yüksekliğiyle eşsiz bir manzaraya sahip olan İKON, konumunun da avantajıyla, CarrefourSA, Metro Gross Market, Optimum, Palladium gibi AVM’ler, Medical Park, Kadıköy Şifa, Acıbadem, Memorial, Yeditepe gibi hastaneler, Marriott Hotel, Bostancı Greenpark gibi beş yıldızlı oteller ile diğer önemli sosyal merkezlerin de çok yakınında bulunuyor. Bunun yanı sıra İKON’a çok yakın konumdaki Batı Ataşehir’de yakın gelecekte kurulması beklenen ve aralarında Merkez Bankası ve Ziraat Bankası’nın da bulunduğu finans merkezleri ile bölgenin daha da değer kazanacağı bekleniyor.

Kartal’ın Land Mark Projesi: Dumankaya Vizyon

Dumankaya Vizyon, şehrin gelecekteki landmark’larından biri olmayı amaçlayan, son derece modern, yenilikçi ve çarpıcı bir mimari anlayışla şekillenen iddialı bir proje... Mimar Tatsuya Yamamoto ve Gökhan Aktan Altuğ'un (Tago Mimarlık) ortak eseri.

Kartal’da 33 ve 25 katlı iki blok üzerinde hızla yükselen Dumankaya Vizyon, rezidans daireler, home ofis ve mağazalardan oluşuyor. 350 rezidans dairenin bulunduğu projede stüdyodan 1+1 ve 2+1’e, 3+1 daireden loft daireye pek çok seçenek bulunuyor.

Dumankaya Vizyon’da rezidans hizmetleri kapsamında house keeping’den laundry’e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunulacak. Tüm projenin altı boydan boya kapalı otopark olacak ve her daireye en az bir araçlık otopark alanı düşecek. Rezidans blokları arasındaki bölüm daire sahiplerine yönelik bir sosyal merkez olarak tasarlandı. Burada restoranlar,kafeler,business lounge ,yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk hamamı buhar odası,masaj şok duş ve vitamin bar gibi mekânlar olacak. Rezidans sahipleri ayrıca alışveriş biriminin üstünde bulunan teras bahçeler, manzara terasları ve koşu parkurlarından da yararlanacaklar. Zengin spor imkânlarıyla dikkat çeken projede daire sahipleri için tenis kortu ve basketbol sahası da bulunuyor. Alışveriş merkezinin önünün ise modern peyzaj alanları olarak değerlendirilmesi planlanıyor.

Tuzla’da yepyeni bir adres: Adres Panorama

Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Tuzla – Aydınlı’da yer alan Adres projelerine bir yenisini olan Adres Panorama projesinde dairelerde akıllı kat planları ile günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları oluşturulmuştur. Ayrıca bu daireler optimum zevkle standart dekorasyona sahip şekilde teslimleri gerçekleştirildi.

Adres Panorama 10 katlı 3 bloktan ve toplam 245 adet konuttan oluşuyor. 52–56 m2 1+1 ve 80-85m2 seçenekler sunan 2+1 dairelerden oluşan proje, konumu itibariyle yatırımcılara avantajlı fırsatlar sundu. Yaklaşık 11 dönüm üzerine kurulacak olan proje kapsamında açık yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları, geniş peyzaj alanları gibi sosyal donatılara ek olarak yaklaşık 300 m2 den oluşan sosyal tesis binası da yer alıyor. Adres Club altında hizmet veren binada site sakinleri fitness, sauna ve kafeterya gibi alanlardan faydalanabiliyorlar. Tünel kalıp sistemi ile inşa edilecek olan Adres Panorama müşterilerimize gerek güvenlik sistemleri gerek sahip olduğu otopark alanları ile güvenli ve konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor.

Tuzla-Aydınlı’da karayolu ile E5 Tersane ve İçmeler Kavşağı’na 4 km mesafede yer alması ulaşımda büyük avantaj sağlıyor. TEM Kurtköy gişelerine 12 km mesafede bulunan Adres Panoramaprojesi sahil yoluna 5 km ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen havalimanı Sabiha Gökçen’e 8 km mesafede yer alıyor. Ayrıca Pendik feribot ve deniz otobüsü ise 10 dakika uzaklıkta.

Marmaray ve hafif metronun da yakın gelecekte Aydınlı’ya ulaşması bekleniyor. Bunlara ek olarak, çevrede Divan Asia, Titanic, Viaport Hotel gibi beş yıldızlı oteller, Atlantis, Viaport, Pendorya, Neomarin, MarinTurk gibi AVM’ler ve inşası tamamlanmak üzere olan Uluslar arası Fuar ve Kongre Merkezi bulunmaktadır. Koç Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İstanbul Park pisti Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, Anadolu Sağlık Merkezi gibi önemli tesislerin yakınında bulunmasıyla da Adres Panorama önemli bir yatırım fırsatı sunuyor.

Kurtköy’ün Kalbi “Dumankaya Cadde”de Atacak

Dumankaya’nın üç tarafı caddelerle çevrili yeni projesi Dumankaya Cadde, rezidans, home office ve alışveriş birimleriyle Kurtköy’ün yeni buluşma noktası olacak.

Dumankaya Cadde, 10’ar katlı 3 blokta toplam 303 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu projede villa konseptine sahip teras bahçeli projede dubleks daireler de yer alıyor. Bloklardan birinin tamamen home office’lere ayrıldığı Dumankaya Cadde, en son bilişim teknolojisi hizmetleri sunuyor.

Tago Mimarlık tarafından dizayn edilen Dumankaya Cadde’de her türlü ihtiyacın giderilebileceği zenginlikte ve çeşitlilikte bir alışveriş caddesi bulunuyor. Dumankaya Cadde’nin alışveriş birimleri, marketten butiğe, kuaförden kuru temizlemeye farklı alanlarda hizmet veren mağazalarıyla farklı lezzetler sunan, keyifli sohbetlere mekan olacak kafeler ve restaurantlar bölgenin en canlı yerlerinden olacak. Projedeki İç Cadde üzerindeki göletler, fıskiyeler, yansıma havuzları ise atmosfere ayrı bir renk katacak. Bunun yanı sıra Dumankaya Cadde’de açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, toplantı odaları, teras bahçeleri, 24 saat güvenlik, resepsiyon hizmetleri gibi birçok sosyal donatı yer alıyor.

Bahçeşehir “Dumankaya Modern” İle Farklı Bir Boyut Kazandı

48 yıllık tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Avrupa Yakası’ndaki ilk projesi Dumankaya Modern, alanında başarılı birçok ismin bir araya gelerek mimari, sanat, tasarım, doğa ve ışık boyutlarıyla Dumankaya farkını ve anlayışını bu bölgeye taşıyan bir proje olma özelliği taşıyor.

22 dönüm arazi üzerinde 6 blok ve bu blokları birbirine bağlayan yatay bloklardan oluşan Dumankaya Modern’de Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire çeşitleriyle toplam 716 daire bulunuyor. Bunun yanı sıra farklı konseptlerde 7 avlu, 2 yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, Kafeterya, Fitness Center, Sanat atölyeleri, Hobi odaları, Spor sahası, Çocuk oyun alanı, Yürüyüş ve koşu parkurları, %65 yeşil alan, Yansıma havuzları, Açık ve kapalı otoparklar, 24 saat güvenlik gibi birçok sosyal donatı Dumankaya Modern’de bir arada sunuluyor.
Gelenekselden kopmayan Dumankaya Modern’de çocukların hatıralarında heykel olacak
Sanatın tüm boyutlarını gündelik yaşama kazandıran Dumankaya Modern’de ünlü heykeltıraş Mehmet Aksoy ile çalışıldı ve Dumankaya Modern için tasarladığı heykelle proje sanat boyutuyla da farklı bir kimlik kazandı.

Dumankaya Modern için heykel tasarımı yapan ünlü heykeltıraş Mehmet Aksoy, “Sanat ve sanatsal öğeleri günümüz modern konut projelerinde görmek çok güç, Dumankaya Modern’de heykel sanatının günlük yaşama damgasını vurmasını istedim. Çocuklar beton bloklar arasında büyüyüp yetişiyorlar. Bu yüzden bu proje üzerinde çalışırken Çocuklar heykelle büyüsün, hatıralarında heykel olsun”istediğini belirtiyor.

Dumankaya’dan farklı bir bakış açısı: “Dumankaya Dizayn”

Anadolu Yakası’nın gelecekteki en önemli merkezlerinden birisi olacak Tuzla Aydınlı’daki Dumankaya Dizayn, farklı mimarisi ve dikkat çeken konumu ile hem yatırım hem de oturum için son derece uygun bir proje.

Tuzla Tersanesi’nden Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve TEM’e çıkan otoyol üzerinde 8300 m2 alanda 3 bloktaki 330 daireden oluşan bu seçkin projede blokların her biri farklı bir açıdan İstanbul’a bakıyor. Bloklardan biri bölgenin en güzel korularından Çamlıbel’e bakarken, diğer bloklar ise Sabiha Gökçen Havaalanı ile Marmara Denizi manzaralı.

12’şer katlı 3 blokta stüdyo, 1+1, 2+1 ve dubleks loft’ların yer alacağı projede, stüdyo daireler 35–41 m2, 1+1’ler 50–69 m2, 2+1’ler 80-83 m2 ve loft’lar ise 126–178 m2 arasında değişiyor.

Dumankaya Dizayn’da üç bloğun tam ortasında, eğimli araziye uyum sağlayan kademeli göletler bulunuyor. Göletler ayrıca şelale işlevi görerek iç peyzaja ayrı bir renk katıyor.

Yetişkinler ve çocuklar için açık yüzme havuzları, kafeterya, fitness center, sauna, hamam, mini spor sahası, çocuk oyun alanı, gezinti ve koşu parkurları, manzara terasları, göletler ve şelaleler, açık-kapalı otopark ve 24 saat güvenlik hizmetleri projenin sosyal donatılarını oluşturuyor.

Kurtköy’ün Yeni İş Ve Yaşam Merkezi Flex Kurtköy

Dumankaya İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği home office projesi Dumankaya Flex Kurtköy’de daire teslimleri tamamlandı. En ileri teknolojik alt yapıya sahip olmasının yanı sıra çevreye duyarlı bir yaşam alanı imkanı sunan Dumankaya Kurtköy Flex, doğal kaynakları koruyan, enerji tüketiminde maksimum tasarruf sağlayan ekolojik bir iş ve yaşam merkezi olacak. Sunduğu geniş sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştirecek projede toplamda 376 adet home office bulunuyor.

Dumankaya Flex Kurtköy projesinde, ev rahatlığı ve konforu korunurken en üst düzey teknolojik alt yapı ve kapalı devre iletişim platformu ile hava durumundan trafiğe, site içi duyurulardan Dumankaya haberlerine kadar her türlü konuda bilgi edinilebiliyor. Projenini içerisinde yer alan toplantı salonları, lobi hizmetleri, fitness salonu, çocuk oyun alanı, alışveriş birimleri, teras bahçeleri, kademeli yansıma havuzları gibi sunduğu sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştirecek.
Sabiha Gökçen Havalimanı, Formula 1 pisti, beş yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, eğitim kampüsleri ve sağlık kuruluşlarına olan yakınlığı ile bölgenin en hızlı gelişen ticari merkezlerinden birisi olmaya aday.

Dumankaya Flex Kurtköy, uluslararası normlarda çevreyi ve doğal kaynakları koruyup gözeten anlayışla yeşil bir dünyayı selamlayan yeni bir yaşamı hedefliyor. Flex her türlü alt yapısı ve mimari özellikleriyle Leed sertifikasına aday bir proje olarak farklılaşıyor. Bu özelliği ile Dumankaya Flex Kurtköy’de ısı ve ses yalıtımıyla daha az maliyet, daha az karbon salınımı, yeşil çatı uygulamasıyla yağmur suyundan yararlanma, atık sisteminin yükünü hafifletme, bölge florasından oluşturulan yeşil katmanlarla oksijen üretimi ve sera etkisi oluşturan yansımaları en aza indirgeme gibi birçok konuda çevreye daha duyarlı bir yaşam alanı hedefleniyor.

Özgün Mimarisi ile Dumankaya’dan Yeni Bir Proje: Trend Ekstra!

Özgün mimarisi ve sunduğu yaşam standartlarıyla Kurtköy’ün simgesi olan Trend, gördüğü yoğun ilgi üzerine yeni bir etapla daha da büyüdü: Trend Ekstra. Trend Ekstra T formunda bir yapıdan oluşuyor. Böylece hiçbir blok birbirinin manzarasını kesmiyor. Bloklar birbirlerine camdan şeffaf koridorlarla bağlanıyor, 3. katta bulunan bahçe ekstra yeşil alan yaratarak sokağa çıkmadan doğanın keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Geniş lobi ise estetik bir anlayışla dekore edilen, sanat galerisi ve dinleme köşeleriyle çeşitli hobiler için de özel bir mekan işlevi görüyor.

Trend Ekstra’da öğrenci, bekar, yeni evli, çok çocuklu ya da emekli herkes için daire seçenekleri bulunuyor. 172 dairenin bulunduğu bu yaşam merkezinde 65 m2 1+1 stüdyodan 151 m2 3+1 daireye 9 ayn seçenek sunuluyor. Trend Ekstra’da ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzları, kafeterya, sauna, Türk hamamı, fitness center, çok amaçlı salon, çocuklar için temalı oyun parkı ve oyun odası, kameriye, koşu ve yürüyüş yolları ile 10 mağazalı bir alışveriş merkezi bulunuyor.

Dumankaya İnşaat’tan Adres Lobi Projesine Erken Teslim Müjdesi

Dumankaya İnşaat, teslimlerde hız kesmeyerek Anadolu Yakası’nın önemli merkezlerinden Tuzla-Aydınlı’daki Adres Lobi projesinin teslimlerine start verdi. Otel konforunu aratmayan donatıları ve semt çarşısı niteliğindeki ticari alanlarıyla farklılaşan proje, daire sahiplerine 15 gün erken teslim edilmeye başlandı. Erken başlayan teslimlerle birlikte Adres Lobi’de 2012 yılı içerisinde yaklaşık 1903 daire teslim edilecek.

Hızla gelişen ve değerlenen Tuzla-Aydınlı bölgesinin ihtiyaçlarının göz önüne alarak geliştirilen projede 41 adet ticari alan ile bölgeye bir semt çarşısı geliyor. Tuzla-Aydınlı’da 3 tarafı bulvarla çevrili merkezi bir noktada bulunan Adres Lobi 11’er katlı 2 blokta toplam 527 daireden oluşuyor. 10’ar katlı 2 blokta stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konutların yer alacağı projede, stüdyo daireler 34-41m2, 1+1’ler 52-61 m2, 2+1’ler 78-92 m2 ve 3+1’ler ise 105-146 m2 arasında değişiyor.

Adres Lobi’de stüdyodan 1+1’e, 2+1’den 3+1’e çeşitli büyüklükte dairelerin yanında projede dubleks daireler de yer alıyor. Her katta teras bahçelerin bulunduğu Adres Lobi’de dairelere en son bilişim teknolojisi hizmetleri sunulacak. Bir Vestel Şirketler Grubu kuruluşu olan Dexar ve Dumankaya’nın işbirliği ile her daireye kapalı devre yayın ve iletişim platformu kurularak bu teknolojiden en üst seviyede yararlanmaları sağlanacak. Ayrıca Adres Lobi’de yaşayan her aileye semt çarşısındaki mağazalarda ve sosyal tesislerde kullanacakları kredi kartı özellikli özel yaşam kartları verilecek.

Tago Mimarlık tarafından dizayn edilen Adres Lobi ikisi daire ve dükkanlara ayrılmış, biri lobi ve sosyal alanların bulunduğu 3 bloktan oluşuyor. Projenin ana merkezi projeye de adını veren görkemli lobisi. Yüksek tavanlı bu görkemli lobi siteye ana girişi sağlıyor ve kapsamlı lobi hizmeti veriyor. Lobinin iki yanında kafeterya, fitness center, sauna ve hamam ile toplantı salonu gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. Lobiye yakın dış cephede Tuzla-Aydınlı’nın kalbinin atacağı semt çarşısı yer alıyor. Bunun yanı sıra yeşil alanlara geniş yer ayrılan projede, 350 m2 açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, mini basketbol sahası, yansıma havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, 24 saat güvenlik, dileyen daire sahiplerine “Adres Lobi’ye özel” mobilya üniteleri bulunuyor.

Adres Lobi, TEM ve E-5 otoyollarının tam ortasında bulunduğundan şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda büyük avantaj sağlıyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen havalimanı Sabiha Gökçen’e 5 dakika, Pendik feribot ve deniz otobüsü ise 10 dakika uzaklıkta olan proje Marmaray ve hafif metronun da yakın gelecekte Aydınlı’ya ulaşmasıyla değer kazanacak bir bölgede yer alıyor. Ayrıca, çevrede Divan Asia, Titanic, Viaport Hotel gibi beş yıldızlı oteller, Atlantis, Viaport, Pendorya, Neomarin, MarinTurk gibi AVM’ler, Koç Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İstanbul Park pisti, Teknopark gibi önemli tesislerin de bulunduğu bölgede Adres Lobi benzersiz bir yaşam alanı hizmeti sunuyor.

Farklıyı Seçmek İsteyenler İçin Yeni Bir Yaşam Alanı: Dumankaya Minimal

Dumankaya İnşaat, yaşamında farklı seçimler yapmak isteyenler için tasarladığı yeni yaşam alanı Dumankaya Minimal, panaromik manzarası, mimarisindeki yalınlık, sade detayları, beklenmedik noktalardaki bahçeleri, ferah daireleri, çeşitli sosyal alanları ve kolay ulaşımı ile farklılaşan bir proje. Sade ve güçlü bir mimarisiyle dikkat çeken Minimal, mimarı Bünyamin Derman’ın deyimiyle: “Şehrin hızlı akışı içinde ama bu yaşantının dışında hayatın yaşanacağı özel bir alan, insanların yeşilin içinde, ayakları toprağa değerek nefes aldıkları bir yer”.

Dumankaya Minimal, ortaya koyduğu yaşantı tanımı, ölçeği, mekânsal ve kütlesel kurgusu ile işlevsel ev kavramının gerçek anlamda içini dolduran bir proje olarak ön plana çıkıyor. Zamana direnen, insanların her daim beğendikleri vazgeçemedikleri şeyler vardır; Dumankaya Minimal de modası hiç geçmeyecek bir tasarım olarak vazgeçilmez olmaya aday bir proje. Dumankaya Minimal’in planlamasındaki esneklik, yatayda ve düşeyde farklı plan tiplerinin çözümü, ev sahipleri için seçenekleri arttırırken konutların mimarisini de birbirinden farklılaştırıyor. Konut içlerindeki serbest mekân kurgusu, zaman içindeki değişiklik taleplerine de karşılık verebilecek nitelikte.

Dumankaya’dan “İş ile Evi”Bir araya getiren proje: Flex Ataşehir

İstanbul’un en gözde semti Ataşehir’de yer alan Flex projesi ile Dumankaya İnşaat, iş ile ev kavramlarını bir araya getirdi. Ataşehir’de 15 katlı stüdyo ve 1+1 home office tipi 90 daireden oluşan projede 39 metrekarelik stüdyo daireler ile 62 metrekarelik 1+1 daireler bulunuyor.

Ulaşım sorununun günden güne arttığı İstanbul’da, Ataşehir gibi önemli bir bölgede yer alan Flex; Ev ve ofis arasındaki kaybolan zamana çözüm olarak geliştirildi. Proje, hem ofis hem de ev olarak kullanılabilecek daire tipleriyle her açıdan yatırımcısına kazanç sağlıyor. Ataşehir’de bulunan Flex, 15 katlı optimum kullanım alanlarına sahip stüdyo ve 1+1 home office tipi 90 daireden oluşuyor. Dumankaya’nın farklı mimari anlayışını sergileyen projede en üst katlar loft dairelere ayrılıyor. Flex’te geniş lobi alanı, fitness center, açık - kapalı otopark, mağaza alanları, 24 saat güvenlik hizmeti ve toplantı salonu gibi birçok sosyal donatı alanı bir arada yer alıyor.


Benzer Haberler

Kira artışlarında yeni kriter: TÜFE

Kira artışlarında yeni kriter: TÜFE

İnşaat sektörü 2018'de dip noktayı gördü

İnşaat sektörü 2018'de dip noktayı gördü

Yabancıya konut satışında altın çağ: 1 yılda 40 bine yakın satış

Yabancıya konut satışında altın çağ: 1 yılda 40 bine yakın satış

Sağlıklı stok oranı için İstanbul'un 5, Türkiye'nin 4 yıla ihtiyacı var

Sağlıklı stok oranı için İstanbul'un 5, Türkiye'nin 4 yıla ihtiyacı var

Bakan Kurum: Emlak Bankası çok yakında açılıyor

Bakan Kurum: Emlak Bankası çok yakında açılıyor

Marmaray seferlerine kısa süreli değişiklik

Marmaray seferlerine kısa süreli değişiklik

Cemil Candaş cinayeti davasında karar çıktı

Cemil Candaş cinayeti davasında karar çıktı

5 yılda çevre korumaya 133.4 milyar harcandı

5 yılda çevre korumaya 133.4 milyar harcandı

Kadınlar 2018'de en çok hangi kentten ev satın aldı?

Kadınlar 2018'de en çok hangi kentten ev satın aldı?

Çanakkale Köprüsü son durum: Açılış hedefi bir yıl önceye kaydı

Çanakkale Köprüsü son durum: Açılış hedefi bir yıl önceye kaydı

Antalya 'dan İzmir'e Yüksek Hızlı Tren

Antalya 'dan İzmir'e Yüksek Hızlı Tren

Ulaştırma Bakanı'ndan Havalimanı inşaatında ölen işçilerle ilgili açıklama

Ulaştırma Bakanı'ndan Havalimanı inşaatında ölen işçilerle ilgili açıklama

Mimarlardan Ankapark uyarısı: 'Zemin tema park  için uygun değil...'

Mimarlardan Ankapark uyarısı: 'Zemin tema park için uygun değil...'

İmrahor Millet Bahçesi ihalesi 18 Şubat'ta

İmrahor Millet Bahçesi ihalesi 18 Şubat'ta

İller Bankası'na yetki veren teklif TBMM'den geçti

İller Bankası'na yetki veren teklif TBMM'den geçti

Torba Yasa'dan ihaleler ve yüklenici firmalara ilişkin önemli düzenleme

Torba Yasa'dan ihaleler ve yüklenici firmalara ilişkin önemli düzenleme

Lüks sitede yıkım tartışması bitti

Lüks sitede yıkım tartışması bitti

Dünyanın En Güvenli Şehirleri listesine Türkiye'den 5 kent

Dünyanın En Güvenli Şehirleri listesine Türkiye'den 5 kent

Ankapark'a giriş ücreti ne kadar?

Ankapark'a giriş ücreti ne kadar?

Sektörde küçülme ve güven kaybı uyarısı

Sektörde küçülme ve güven kaybı uyarısı

Tüm sorunlara rağmen sektörden güçlü 2018 performansı

Tüm sorunlara rağmen sektörden güçlü 2018 performansı

İnşaat sektörünün istihdama katkısındaki düşüş sürüyor

İnşaat sektörünün istihdama katkısındaki düşüş sürüyor

EN ÇOK OKUNANLAR