Dumankaya Trend Kurtköy Projesi

Birçok yapı projesinin hedefi olan Kurtköy’de, şimdi de Dumankaya İnşaat yapımcılığında Trend Kurtköy projesi tamamlanmıştır

Dumankaya Trend Kurtköy Projesi

Kurtköy Pendik son yıllarda İstanbul hinterlandının en gözde bölgelerinin başında gelmektedir. Birçok yapı projesinin hedefi olan Kurtköy'de, şimdi de Dumankaya İnşaat yapımcılığında Trend Kurtköy projesi tamamlanmıştır. Konut teslimatının hemen yapıldığı Dumankaya Trend Kurtköy'de oldukça az bir dairenin kaldığını belirtmekte yarar var. Aynı zamanda gayrimenkul yatırımı açısından da cazip bir yerde olması, şimdiden yatırımcısına önemli prim sağlaması bu dairelere ilgiyi artırmaktadır. Bunun yanı sıra Dumankaya İnşaat'ın başarılı projeleri yatırımcıların ilgisini kolayca bu projeye çekmiştir.

Dumankaya Trend Kurtköy Projesi'nin ayrıcalıkları
Proje tipi daire olan Dumankaya Trend Kurtköy, toplam 110.000 metre karelik arsa alanı üzerine kurulmuştur. Konut sayısı 1436'dır. Konut tipleri: 1+1, 2+1 ve 3+1'dir. 82-151 metre karelik değişen alanlarıyla müşterileriyle buluşmuştur. Teslimatlar ise hiç bekletilmeden yapılmaktadır. Proje özelliği banka kredisine de uygundur. Konum itibariyle de satış ofisi Dedepaşa Caddesinde bulunmaktadır. Yaklaşık 4000 nüfuslu konutlarda satışlar artık sonlara yaklaşmaktadır. Satılmayan daire sayısı çok az sayıdadır. Ayrıca Sabiha Gökçen Havaalanına sadece 5 dakikalık mesafede yer alması önemli bir özelliğidir.

İstanbul manzarasının iyi bir seyirle yer aldığı Dumankaya Trend Kurtköy projesi sosyal imkanlarıyla da konut sahiplerine özel imkanlar sunuyor. Açık ve kapalı otoparklar, çocuk park alanları, gelişmiş güvenlik hizmeti, alışveriş mağazaları, çocuklar için özel yüzme havuzları, yetişkinlere yönelik yüzme havuzları, yürüyüş parkuru ve spor tesisleriyle göz dolduran bir proje olarak durmaktadır.

 

Proje Bilgisi: Köy