Dumankaya Trend nerede?

Dumankaya Trend nerede? sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor

Dumankaya Trend nerede?

Dumankaya Trend nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Dumankaya Trend 110 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen projede 1436 adet daire yer alıyor. Dumankaya Trend satılık daire büyüklükleri 82 ile 151 metrekare arasında değişiyor. 

Daire sahibi olacaklara sunduğu zengin özellikler ile dikkat çeken projede 3 adet açık yüzme havuzu, 0-6 yaş grubu bebek ve çocuk evi, 1 km yürüyüş ve koşu parkuru, barbekü alanı, satranç platformu, açık alan spor ekipmanları, mini market gibi özellikler yer alıyor. 

Sosyal imkanları ile dikkat çeken projede aynı zamanda açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kapalı otopark, kuaför, restoran gibi imkanlar bulunuyor. 

Dumankaya Trend nerede?
Dumankaya Trend projesi Kurtköy Dedepaşa Caddesi üzerinde yer alıyor. Dumankaya Trend Residence güncel fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dumankaya Trend iletişim bilgileri
Adres : Dedepaşa Caddesi Kurtköy/Pendik
Telefon : 0216 482 96 51
Web : http://www.kurtkoytrend.com/