Dumankaya

Dumankaya 1963 yılında İbrahim Dumankaya ve Halit Dumankaya tarafından kuruldu. İşte Dumankaya Konutlarındaki Son Durum!

Dumankaya

Dumankaya 1963 yılında İbrahim Dumankaya ve Halit Dumankaya tarafından kuruldu. 1990 yılında hayata geçirdiği projeler ile sesini duyuran Dumankaya birçok sektörde çalışmalarına devam ediyor. Konut projeleri ile oldukça dikkat çeken Dumankaya bugüne kadar birçok projenin altına imzasını attı.

Dumankaya’da kimler yer alıyor?
-İbrahim Dumankaya
-Uğur Dumankaya

Dumankaya Grup Şirketleri
Dumankaya İnşaat
Dumankaya Pusula
Dumankaya Toyota
Athletic-O
Uniplas Plastik Yapı Elemanları
Dumankaya Filo
Dumankaya Sigorta Acenteliği

Dumankaya Konutlarında Son Durum!

 

Dumankaya

 

1.Flex Office
Flex Office Bahçeşehir, tamamı home ofislerden oluşan 32 katlı tek blok olarak inşa ediliyor. Toplam 321 adet home ofise yer verilen Dumankaya Flex Office Bahçeşehir'de teslimlerin 2017 yılının Ağustos ayında yapılması planlanıyor.

 

Dumankaya

 

2.Hi-Fit Bahçeşehir
20 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Hi-Fit Dumankaya Evleri 17 adet kat bahçesinden meydana gelmekte olup, 200.000.000 TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Dumankaya Hi-Fit projesi stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor.

 

Dumankaya

 

3.Adres Sancaktepe
Dumankaya Adres Sancaktepe 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Dumankaya Adres Sancaktepe 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Dumankaya Adres Sancaktepe’de 300 adet daire yer alıyor.

 

Dumankaya

 

4.Ritim İstanbul
Maltepe’de yer alan Ritim İstanbul’da kampanyalı fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleriyle konut sahibi yapmaya devam ediyor. Toplam 250 adet home ofis ve 114 adet ticari birimden meydana gelen Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

 

Dumankaya

 

5.Dumankaya Mozaik
64 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Dumankaya Mozaik Sancaktepe, 3 etaptan meydana geliyor. Teslimleri 2017 yılının Nisan ayında başlayacak olan proje, yüksek tavanlı daireler dikkat çekiyor.

 

Dumankaya

 

6.Dumankaya Miks
Dumankaya Miks toplam 657 adet rezidans daireden meydana geliyor. Dumankaya Miks satılık daire büyüklükleri ise 39 ila 99 metrekare arasında değişiyor. Dumankaya Miks projesi 2 yüksek kuleden oluşuyor. Kuleler 23 ve 32 katlı. 

 

Dumankaya

 

7.Dumankaya Horizon
Dumankaya Horizon Kartal projesi 178 adet daireden meydana geliyor. Dumankaya Horizon Kartal 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konut tipleri bulunurken daire büyüklükleri 74 metrekare ile 299 metrekare arasında değişiyor.

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat