Dumankaya'da bahar fırsatları başladı

Dumankaya İnşaat, Flex Office, Mozaik ve Ritim İstanbul projelerinde "erken bahar fırsatı" kampanyalarına başladı. Kampanya kapsamında yatırımcıya 60 ay 0 faiz olanağı sunuluyor.

Dumankaya'da bahar fırsatları başladı

Dumankaya İnşaat, Dumankaya Flex Office, Dumankaya Mozaik ve Ritim İstanbul projeleri'nde  erken bahar kampanyalarına başladığını duyurdu. Firma, bu projelere yatırım yapmak isteyenlere 60 ay 0 faiz olanağı sunuyor. 

 

Dumankaya'da bahar fırsatları başladı

 

Dumankaya İnşaat'tan yeni kampanya
İş yaşamını ev konforuyla buluşturan Flex Office Bahçeşehir, metroya yalnızca bir kaç dakika uzaklıkta yer alıyor. Projede yer alan ofis hizmetleri arasında web, hukuk, marka tescil, tercümanlık ve muhasebe servisi de yer alıyor. Fiyatların 219.000 TL'den başladığı Flex Office Bahçeşehir'de 1+1 ve 2+1 tipinde daireler yer alıyor. 

Dumankaya Mozaik'te bahar fırsatı
Dumankaya İnşaat, Sancaktepe'de hayata geçirilen bir diğer projesi Dumankaya Mozaik'te de bahar kampanyasına başladı. Geniş balkonları ve yüzde 70'e varan yeşil alan kapasitesiyle dikkat çeken projeden ev almak isteyenlere 60 ay 0 faiz imkanı sunulacak. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yere alıyor. 

Ritim İstanbul'da avanajlar başladı
İstanbul'un en hızlı şekilde değer kazanan ilçelerinden olan Maltepe'de inşa edilen Ritim İstanbul'da da bahar fırsatları başladı. Projede kampanya döneminde 60 ay 0 faiz imkanı sunulacak.

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Mozaik