Dumankaya'da Bahar kampanyası başladı

Dumankaya inşaat, bahar ayları ile birlikte çok sayıda projesinde yeni kampanyalara başlandığını duyurdu

Dumankaya'da Bahar kampanyası başladı

Dumankaya İnşaat, bahar aylarına kampanya ile giriyor. Firma Flex Office, Dumankaya Mozaik ve Ritim İstanbul gibi projelerine yatırım yapmak isteyenlere öçel cazip fırsatlar hazırladı. Kampanya kapsamında 60 aya 0 faiz imkanları sunuluyor. 

Dumankaya İnşaat projelerinde bahar kampanyası
Bahçeşehir Flex Office projesi, metroya birkaç dakika uzaklıkta yer alan konumuyla dikkat çekiyor. Projede bulunan ofis hizmetleri kapsamında anlaşmalı kurumlar aracılığıyla verilen web, hukuk, marka, tercumanlık ve muhasebe de bulunuyor. 1+1 ve 2+1 tipi ofis seçenekleri içeren Flex Office'de fiyatlar 219.000 TL'den başlıyor. 

Dumankaya'da Bahar kampanyası başladı

Dumankaya Mozaik'te bahar fırsatı
İki bina arasındaki 80 metrelik mesafeler ve yüzde 70'i yeşil alana ayrılan  Dumankaya Mozaik projesinde ise Sancaktepe'de yer alıyor. Projeyi kapsayan kampanya kapsamında 60 aya 0 faiz seçeneği sunuluyor. Dumankaya Mozaik'te 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. 

Ritim İstanbul projesi
Dumankaya'nın Bahar Kampanyası başlattığı bir diğer proje olan Ritim İstanbul'da da 60 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. İstanbul'un en güzel manzaralarından birine sahip olan Ritim İstanbul bünyesinde kafe ve restoranların yanı sıra, AVM, fitness center, kafe ve restoranlara da yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Flex Office Bahçeşehir