Dumankaya'da Ramazan fırsatları başladı

Dumankaya İnşaat, geleneksel Ramazan kampanyası ile yatırımcıya kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor

Dumankaya'da Ramazan fırsatları başladı

Dumankaya İnşaat, gelenekselleşen Ramazan ayı kampanyasını bu sene de sürdürdü. Kampanya kapsamında yatırımcıya kira öder gibi ev sahibi olma şansı sunuluyor.

Dumankaya projelerinde Ramazan fırsatları
Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen kampanya kapsamında İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olarak tanımlanan Sancaktepe'de yükselen Dumankaya Mozaik projesinde yer alan 3+1 tipi daireler 72 ay ve 0 faiz seçeneği ile sahip olmak mümkün hale gelecek. 3+1 tipi daireler 548.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje az katlı binaları ve 4 farklı dekorasyon seçeneğinin yanı sıra yüzde 70'lik oranlara varan yeşil alan miktarıyla dikkat çekiyor. 

Dumankaya'da Ramazan fırsatları başladı

Ritim İstanbul'da Ramazan fırsatı
Dumankaya İnşaat'ın Ramazan fırsatı sunduğu bir diğer proje ise, Al Mazaya işbirliği ile hayata geçirilen Ritim İstanbul projesi olacak. Kampanya ile birlikte 733.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 3+1 tipindeki dairelere özel fiyat ve ödeme seçenekleri hazırlandı. Projede teslimler hemen gerçekleştiriliyor.

Dumankaya'da Ramazan fırsatları başladı

Dumankaya Horizon
İstanbul Anadolu yakasının hızla değerlenen semti Kartal'da inşa edilen Dumankaya Horizon'da da Ramazan'a özel kampanya geliştiren Dumankaya İNşaat. 2+1 dairelere 782.000 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilme olanağı sunuyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat