Dumankaya'dan bahar kampanyası!

Dumankaya İnşaat, Dumankaya Flex Office, Dumankaya Mozaik ve Ritim İstanbul projeleri için bahar kampanyası başlattı

Dumankaya'dan bahar kampanyası!

Dumankaya İnşaat, Dumankaya Flex Office, Dumankaya Mozaik ve Ritim İstanbul projeleri için bahar kampanyası başlattı. Projelerden ev sahibi olmak isteyenler 60 ay 0 faizli bahar kampanyası ile hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 

Flex Office Bahçeşehir projesinde fiyatlar 219 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Bahçeşehir'de metroya birkaç dakika uzaklıkta yer alan Flex Office Bahçeşehir projesinde ofis hizmetleri kapsamında anlaşmalı kurumlar aracılığı ile web, hukuk, marka tescil tercümanlık ve muhasebe gibi danışmanlık hizmetleri ve depo arşiv alanları bulunuyor. Projede, stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Projeden ev almak isteyenler Dumankaya bahar kampanyasından yararlanabiliyor. 

Sancaktepe'de yükselen Dumankaya Mozaik projesi ise geniş balkonları ve yüzde 70 yeşil alanları ile dikkat çekiyor. 60 ay o faizli bahar kampanyası ile cazip fiyatlarla yatırımcılarını bekleyen Dumankaya Mozaik projesinde stüdyo'dan 3+1 daire tiplerine kadar farklı seçenekler sunuluyor. 

İstanbul Anadolu Yakası'nın en değerli semtlerinden olan Maltepe'de hayat bulan Ritim İstanbul projesi, Adalar manzarası, alışveriş ve sosyal alanları ile teknoloji ve konforu bir arada sunuyor. Ritim İstanbul projesinden ev satın almak isteyenler avantajlı fiyatlar ve teslim öncesi 60 ay 0 faizli bahar kampanyasından yararlanabiliyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Flex Office Bahçeşehir