Dumankaya'dan bahar kampanyası!

Bahar aylarına özel kampanya düzenleyen Dumankaya İnşaat, Flex Office, Dumankaya Mozaik ve Ritim İstanbul projesi için 60 aya sıfır faiz fırsatı sunuyor

Dumankaya'dan bahar kampanyası!

Bahar aylarına özel kampanya düzenleyen Dumankaya İnşaat, Flex Office, Dumankaya Mozaik ve Ritim İstanbul projesi için 60 aya sıfır faiz fırsatı sunuyor. Yatırım yapmak isteyenlere özel cazip fırsatlar sunan Dumankaya İnşaat bahar ayına kampanya ile girdi. 

Bahçeşehir'de yer alan Flex Office projesi, metroya kısa bir yürüme mesafesinde yer alıyor. Projede, anlaşmalı kurumlar aracılığı ile verilen web, hukuk, marka, tercümanlık ve muhasebe hizmetleri bulunuyor. 1+1 ve 2+1 tipinde ofis seçeneklerinin yer aldığı Dumankaya Flex Office fiyatları 219 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Dumankaya'dan bahar kampanyası!

Dumankaya Mozaik projesi ise Sancaktepe'de yükseliyor. İki bina arasındaki 80 metrelik mesafeler ve yüzde 70'i yeşil alana ayrılan projede bahar kampanyası kapsamında 60 aya sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Dumankaya Mozaik projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer veriliyor. Dumankaya Mozaik projesi sakinlerine doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. 

Dumankaya bahar kampanyasının geçerli olduğu projelerden olan Ritim İstanbul'da ise kafe ve restoranların yanı sıra AVM, fitness center, kafe ve restoranlar yer alıyor. Kampanya kapsamında Dumankaya Ritim İstanbul projesinde de daire satın almak isteyenlere 60 aya sıfır faiz imkanı sunuluyor. Ritim İstanbul, Anadol Yakası Maltepe'de E-5 üzerinde hayata geçiriliyor. Rezidans konut, home ofis, ticari ofis, açık hava konseptli avm, kafe ve restoranlardan oluşan projede daireler deniz ve adalar manzarasına hakim. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere Dumankaya'nın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Flex Office Bahçeşehir