Dumankaya'dan tarihi fırsat dönemi

GYODER öncülüğünde başlayan kampanyaya katılan Dumankaya, yüzde 20 peşinat ve 120 aya yüzde 0.7 vadeli satışlara başladı.

Dumankaya'dan tarihi fırsat dönemi

Dumankaya

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı-GYODER  öncülüğünde başlatılan tarihi kampanyaya katılan Dumankaya'da yüzde 20 peşinat, 120 vade ve yüzde 0.7 faiz oranıyla satışlara başladığını duyurdu Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye Kampanyası 1-31 Ağustos tarihleri arasında devam edecek.

Dumankaya hangi projeleriyle kampanyada
Dumankaya  kampanya döneminde Dumankaya Mozaik, Dumankaya Modern Vadi, Dumankaya Miks, Dumankaya Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon olmak üzere toplamda 5 projedeki 495 daire ve187 ticari ünite içine özel fırsaltar hazırladı. Bu projelerden biri olan İstanbul Sancaktepe'de yükselen Mozaik projesinde daire fiyatları 195 bin 624 TL'den başlıyor. 1+0, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine sahip Dumankaya Mozaik; az katlı binaları, 4 farklı dekorasyon seçeneği, geniş metrekareli evleri, projenin yüzde 70’ini kapsayan yeşil alanlarıyla ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Ritim İstanbul
Dumankaya’nın Al Mazaya işbirliği ile Maltepe’de hayata geçirdiği Ritim İstanbul projesinde home Office,  2+1, 3+1, 3.5+1 ve 4+1 dubleks tipi daireler bulunuyor. Projede 382.052 TL’den başlayan fiyatlarla %20 peşin, 120 ay vade ve 0.70’lik faiz oranları ile sahip olunabilecek. 

Dumankaya Horizon
İstanbul’un Anadolu yakasının en değerli semtlerinden biri olan Kartal’da, dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Dumankaya Horizon’da daire sahibi olmak isteyenler,  1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelere kampanyanın sunduğu avantajlar ve 461.472 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Adalar’a karşı eşsiz bir sahil yaşamı sunan Dumankaya Horizon’da hemen teslim fırsatı sunuluyor.

Konsept Kuleler
Dumankaya’nın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Konsept Kuleler ve sağlıklı yaşam ve spor temalı hi-Fit kulede ve yeni nesil bir çalışma ortam sunan Flex Office Bahçeşehir’de 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine 136.268 TL’den başlayan fiyatlar ve kampanya koşullarıyla sahip olmak mümkün olacak.

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat