Dumankaya'dan "zahmetsiz" ev sahibi olma fırsatı

Dumankaya İnşaat, Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projelerinde geçerli kampanyasıyla, müşterilerine zahmetsiz ev sahibi olma şansı sunuyor.

Dumankaya'dan

Dumankaya İnşaat Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projelerini kapsayan kampanyasına başladı. Kampanya ile birlikte Maltepe'de hayata geçirilen Ritim İstanbul projesinde 60 aya kadar sıfır faiz ve peşin alımlarda ise yüzde 12'lik indirim uygulanıyor.

Dumankaya Mozaik'te kampanya
Dumankaya Mozaik projesi modern ve çeşitli dış cephe özelliklerinin yanı sıra farklı mimarisiyle de dikkat çekiyor. Yüksek tavanla dairelere sahip Dumankaya Mozaik, meşe detaylarla tuğra duvarların sıkça kullanıldığı country konsepti ile yatırımcıların karşısına çıkıyor. 

Fifti Fifti'ye yoğun ilgi
Dumankaya'nın geçtiğimiz günlerde başlattığı Fifti Fifti kampanyasına ise ilgi giderek büyüyor. Kampanyanın beklenenin üzerinde talep görmesi üzerine Anadolu Yakası'ndaki projeler için de "Sıfır Zahmetli" kampanyayı hayata geçirdiklerini belirten Dumankaya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, şirketin her zaman müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hareket ettiğini söyledi. Dumankaya:

"Kampanyamız uygun taksit seçenekleri ve ödeme planları ile insanları zorlanmadan, kira öder gibi ev sahibi olmasına imkân veriyor. Umuyorum ki; yeni kampanyamız ile daha fazla insanı Dumankaya’nın ayrıcalıklı ve kazançlı dünyası ile tanıştırmış olacağız.” dedi. 

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Mozaik