Dumankaya'nın Fitfi-Fifti modeline büyük ilgi

Dumankaya tarafından geliştirilen Fifti-Fifti modeli, daire sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Dumankaya'nın Fitfi-Fifti modeline büyük ilgi

Dumankaya taraından geliştirilen yeni konut satın alma modeli Fifti-Fifti'ye yatırımcılardan büyük ilgi geldi. Yatırımcıların Dumankaya projelerinden yapacakları konut yatırımının yarı bedelini geri ödemeye yönelik olarak geliştirilen model, çok sayıda başvuruyla karşılaştı.

Daha önce denenmemiş bir sistem: Fifti-Fifti
Dumankaya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, Fifti-Fifti modelinin sektörde daha önce denenmemiş ve güvene dayanan bir sistem olduğunu vurguladı. Dumankaya İnşaat'ın yenilikçi ruhunu her anlamda sektöre yansıtmak için çalışmalarını sürdürdüğünü ve Fifti-Fifti modelinin de bu vizyonun bir yansıması olduğunu beilrten Dumankaya model lansmanının üzerinden henüz bir hafta geçmesine rağmen önemli bir talep yoğunluğuyla karşılaşıldığına vurgu yaptı. Dumankaya:

Dumankaya'nın Fitfi-Fifti modeline büyük ilgi

"Sistemin geçerli olduğu hi-Fit, Flex Office Bahçeşehir ve Miks projelerimizin satış ofislerinde büyük bir yoğunluk yaşadık. Bunun yanı sıra, bizimle telefonla iletişime geçen yüzlerce insan modelin detayları hakkında bilgi almak istedi. Bu tablo, bizim Fifti-Fifti’yi hakkıyla anlatabildiğimiz, konut tüketicilerinin de bu vizyoner sistemi sahiplendiğini gösteriyor..." şeklinde konuştu.

Dumankaya'nın Fitfi-Fifti modeline büyük ilgi

Fifti-Fifti Modeli nedir?
Dumankaya tarafından geliştirilen Fifti-Fifti Modeli'ne göre yatırımcı beğendiği konutun toplam bedelinin yüzde 25'i ile yüzde 50'si arasındaki bir bedeli peşinat olarak ödüyor. Konut değerinin geri kalan kısmı için ise, 10 yıl süreli değer destek ödemesi gerçekleştiriliyor. Bu süre zarfında daire sahibinin düzenli ödenecek değer desteği ile kalan yarısı da Dumankaya tarafından finanse edilmiş oluyor.

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Hi-fit