Dumankaya'ya Süper Marka ödülü!

Dumankaya İnşaat’ın ödülünü Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Sevil Cenanoğlu teslim aldı

Dumankaya'ya Süper Marka ödülü!

Superbrands Türkiye’nin 2014 listesine giren markalara ödülleri dün akşam, renkli bir tören eliğinde takdim edildi. Ünlü oyuncu Ali Poyrazoğlu'nun sunumuyla gerçekleşen tören 15 Eylül akşamı Grand Hyatt İstanbul Oteli'nde düzenlendi. 

Dumankaya İnşaat’ın ödülünü Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Sevil Cenanoğlu teslim aldı. Cennoğlu şu açıklamalarda bulundu:

Dumankaya her zaman farklı ve yenilikçi tavrıyla ülkemiz insanının gönlüne girebilmiş bir marka. Bunu elde etmek kolay olmadığı gibi mevcudiyetini de devam ettirmek de ekstra bir çaba ve emek istiyor. Dumankaya İnşaat 2014 yılının süper markaları arasında yer alıyorsa, bu başarının altında hedeflerini ve stratejisini iyi belirlemiş yöneticilerimizin ve bu vizyonu çok iyi anlayarak uygulayan çalışanlarımızın, kısaca takım ruhunun çok büyük payı vardır.  Biz Dumankaya olarak seçici üyelerinin çok değerli olduğu süper markalar arasında olmaktan oldukça mutlu ve gururluyuz.

Süper Marka ne demek?
Tüketicilerin, (bilinçli veya bilinçaltı) arzuladıkları, tanıdıkları ve bir ücret ödeyerek sahip olmak istedikleri, duygusal ve/veya fiziksel avantajları, diğer markalara göre çok daha yüksek oranda sunan markaya "Süper Marka" deniliyor.