Dünya devleri Emlak Fuarı'nda buluşacak

4-8 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenecek CNR Emlak 2015, dünyanın önde gelen gayrimenkul yatırımcılarını İstanbul'da buluşturacak

Dünya devleri Emlak Fuarı'nda buluşacak

Emlak sektörünün önde gelen Orta Doğulu yatırımcısı gözünü CNR EXPO Fuarı'nda gerçekleşecek olan Emlak Fuarı'na dikti. Sektörün önde gelen firma ve projelerini ağırlayacak olan CNR Emlak 2015 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı bu yıl üçüncü kez düzenlenecek. 

CNR Emlak Fuarı 2015
Türkiye ve Orta Doğu'nun önde gelen gayrimenkul yatırımcılarını buluşturacak CNR Emlak 2015 için geri sayım başladı. Suudi Arabistan'dan Daleel Group ve Katar Doha'nın uluslararası fuar merkezi firmalarıyla yapılan işbirliği sonucunda Arap ülkelerinden büyük grup ve gayrimenkul fonlarının yatırım için fuara gelmesi bekleniyor. 

Sektöre 2 milyar dolarlık katkı hedefi
Kısa sürede Orta Doğu'nun konut, işyeri satınalma ve finansman merkezlerinden biri haline gelen CNR Emlak Fuarı'nın sektörü 2 milyar dolarlık bir katkı sunacağı belirtiliyor. 4-8 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar, A ve B sınıfı villa, konut projeleri, AVM ve iş merkezleri, plazalar, sanayi ve organize sanayi siteleri yanında arsaf ofisleri, emlak pazarlama kuruluşları ile devremülk şirketleri, ahşap ve çelik prefabrik konut üreticilerini ağırlayacak. Fuara banka, finansman ve kredi kuruluşlarının da katılması bekleniyor. 

Katılımcılar belli oldu
Fuara Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika, Portekiz, Kuzey Kıbrıs, Yunanistan gibi ülkelerin yanı sıra Türkiye'den de Ağaoğlu, Sinpaş, Babacan İnşaat, Demir Group, Rumeli Yapı ve Ofton gibi firmalar katılım gösterecek. Fuarı 40 bin kişi ziyaret edecek...