Dünya yapı sektörü Irak’ta buluştu

Dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcılar “Project Iraq Yapı ve İnşaat Fuarı”n da buluştu

Dünya yapı sektörü Irak’ta buluştu

22 Ekim 2012 / emlakwebtv
17-20 Ekim tarihleri arasında 5. si düzenlenen ve Erbil’de gerçekleşen uluslararası yapı ve çevreci teknoloji fuarını 25.000 kişi ziyaret etti. Dünyanın en büyük yapı projelerinin tamamlayıcısı ASPEN, fuarda Türkiye’yi temsil etti.
Project Iraq Yapı ve İnşaat Fuarı, dünyanın en büyük yapı sektörünü bir araya getirerek, en son teknoloji ile üretilen inşaat makinaları, elektrik mühendisliği, sıhhi tesisat, havalandırma, aydınlatma, çevre koruma, su teknolojisi, doğal taş işleme makineleri, pencere, kapı, çatı, boru, vana, güvenlik sistemleri, ısıtma teknolojisi alanında yeni gelişmeleri dünyaya tanıttı.
Uluslararası iş geliştirme platformu olarak da öne çıkan, 5. Kez düzenlenen ve 4 gün süren fuarda Türkiye’yi temsil eden ASPEN, renk, desen ve boyut kazandıran ürünleriyle dikkat çekti. Yapıları mimari harikalara dönüştüren ASPEN, tasarım ve teknolojinin geldiği son noktayı simgeleyen Integra Metal Asma Tavan Sistemlerini, Modüler Bölme Duvar Sistemlerini ve Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu.  
Toplumsal ve yaşamsal alanlarda güvenliğin önem kazandığı dönemde, yanmayan Aspen İntegra Perspekta metal asma tavan ve Aspen Diversa bölme duvar sistemlerini dünyaya tanıttı. Binada oluşan yangını, yanmayan duvarlar sayesinde alevler büyümeden kontrol altına alan, alanın boşaltılması için zaman kazandıran, binada yangın nedeniyle tavan çökmesini ortadan kaldıran ürünler, güvenliği inşa ettiği için dikkat çekti.