Dünyanın en büyük KNX Projesi

Sinpaş Altınoran Ankara’da yeni bir ilçe büyüklüğündeki projesi ile ‘Dünyanın En Büyük KNX Projesi’ olma özelliğini taşıyor.

Dünyanın en büyük KNX Projesi

Sinpaş GYO tarafından, Ankara Oran'da hayata geçirdiği Sinpaş Altın Oran 'Dünyanın en büyük KNX projesi' olma özelliği taşıyor. Berker Mühendisliği tarafından oluşturulan sistem 'rezidans' sakinlerine sorunlarının çözümünde yüksek dijital olanaklar sunuyor.

En büyük KNX Projesi: Sinpaş Altınoran
Büyük kolaylıklar sağlayan teknolojik alt yapı sayesinde sakinler, misafirler için taksi, bozulan musluk için tamirci çağırma imkanı bulunuyor. Site yönetiminden gelen mesajların dokunmatik Interra paneller üzerinden okunma imkanının bulunduğu sistem üzerinden ayrıca fatura ödemeleri de yapılabiliyor.

Interra dokunmatik panel hizmetleri

 

Interra dokunmatik panel hizmetleri
Interra dokunmatik panel hizmetler menüsünde  tüm sorunlarının çözümü için güçlü imkanlar sunuluyor. Tüm fatura ve aidatlar için ödeme noktası olarak da işlev gören sistem aynı zamanda Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü sitesinden sağlanan veri akışını da aktarıyor. Oluşturulan sistem ile ayrıca, IMKB'dan anlık verilere, döviz ve altın fiyatları bilgilerine ve Ankara Trafik Koordinasyonu'ndan bilgi almak da mümkün olabilecek. 

Sinpaş Altınoran
Sinpaş Altın Oran projesi 4 etap şeklinde tasarlanıyor. Sinpaş Altın Oran özellikleri bakımından Ankara'nın en dikkat çeken projeleri arasında yer alıyor. Sinpaş Altın Oran'da yer alan daireler 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1, 4+2, 5,5+1, 6,5+1 ve dubleks şeklinde tasarlanıyor. Sinpaş Altın Oran satılık daire büyüklükleri 62 metrekare ile 433 metrekare arasında değişiyor. Sinpaş Altın Oran'da teslim tarihi olarak 2014 Aralık ayı veriliyor.