Dünyanın en yüksek satış ofisi

Viatrans, dünyanın en yüksek satış ofisi ile 42 metre yükseklikten İstanbul’a kuşbakışı bakacak

Dünyanın en yüksek satış ofisi

17 Ekim 2012 / emlakwebtv
Viatrans, eski likör fabrikası arazisi üzerinde konumlandırdığı projesine 42 metre yüksekliğinde dünyanın en yüksek satış ofisini yapıyor.
TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ile Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi, İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Mecidiyeköy’de yükselen yeni kültür, yaşam ve moda merkezi satış ofisi ile de bir ilke imza atıyor. 5 yıldızlı bir otel, residence, lüks ofisler ile çınar ağaçlarından oluşan bahçe içindeki kültür, sanat ve moda merkezini de barındıran proje, boğaz manzarasına sahip 42 metre yüksekliğindeki lüks satış ofisi ile dünyaya açılacak.
Yapımı 3 ayda tamamlacak olan 14 katlı bir binaya eşit yükseklikteki satış ofisinde 450 ton özel çelik kullanılıyor. Aralık 2012’de açılması planlanan boğaz manzaralı satış ofisi dikey olarak konumlandırılıyor
Tamamı 2000 m2 kullanım alanı olan ve içinde kat bahçelerini de barındıran satışı ofisinin peyzaj çalışmaları haricinde toplam 2 milyon dolara mal olduğunu belirten Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Özkan ‘’ İsviçre kaynaklı bir fon olarak, tüm rezidans daireleri boğazı gören projemizde bütün standartlarımızı ve disiplinimizi en yüksek seviyede tutuyor ve birçok ‘ilk’e de imza atmış bulunuyoruz. 5 yıldızlı bir otel markasını residence yaşamı ve lüks ofisler ile buluşturduğumuz projemizi, dünyanın en yüksek satış ofisi olarak konumlandırdığımız proje ile dünyaya tanıtacağız. Diğer bütün yatay ofis projelerinden farklı olarak dikey biçimde tasarladığımız satış ofisimiz, projemizdeki minimum boğaz manzarasının küçük bir örneği niteliğinde olacak.’’ dedi.