DYO’dan babalara özel yarışma

DYO boya profesyonelleri için kurduğu Dyolog sistemine üye olan Dyo ustaları ve boya tezgâhtarları, için babalar günü yarışmasını başlattı

DYO’dan babalara özel yarışma

17 Haziran 2012

Dyo’nun boya profesyonelleri için kurduğu Dyolog sistemine üye olan Dyo ustaları ve boya tezgâhtarları, için babalar günü yarışmasını başlattı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmaya, 18 Haziran - 4 Temmuz 2012 tarihleri arasında çocukları ile birlikte çekilmiş videolarını ya da hazırladıkları slaytları göndererek katılan, Dyolog üyeleri arasından, babalar ve çocukları arasındaki ömür boyu sürecek “dyolog”u en iyi anlatan 25 yarışmacı seçilecek.
Dyo’yu seçen usta ve tezgahtarları ödüllendirmek ve çocukları ile birlikte güzel bir anıyı paylaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen yarışmanın formatı bu yıl geliştirilerek, fotoğraf yerine video ve slaytlar arasından seçim yapılacak. Dereceye girecek 25 ustanın çeşitli hediyeler ile ödüllendirileceği yarışmada, 5 kişi aileleri ile birlikte Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel’de 5 gece 6 gün tatil, 5 kişi 32’’ LCD TV, 5 kişi Exper netbook, kalan 10 kişi ise Sony dijital fotoğraf makinesi kazanacak.