Dyo karakterlerine en yaratıcı ismi bul, tatil kazan

Boya sektörünün köklü markası Dyo, yeni reklam kampanyasında yer alan “teknoloji”, “dayanıklılık” ve “kalite”yi temsil eden sevimli Dyo kahramanlarına isim arıyor

Dyo karakterlerine en yaratıcı ismi bul, tatil kazan

23 Mayıs 2013 / emlakwebtv
59 yıldır boyada teknoloji, dayanıklılık ve kalitenin simgesi haline gelen Dyo, bu özelliklerini yansıtan minik boya damlalarından oluşan yeni animasyon karakterlerine isim arayışında… 07 Haziran’a kadar devam edecek “Kim İsim Bulmak İster” adlı facebook yetenek yarışmasında içinde Dyo geçen isimler jüri tarafından değerlendirilecek.

Sevimli karakterlere isim aranıyor
Boya moleküllerinden doğan birbirinden sevimli maskotların tümünü en güzel, en yaratıcı ve tek bir isimle anlatan yarışmacı Altın Yunus Resort & Thermal Hotel’de çift kişilik 4 gece 5 gün tatil yapma fırsatı yakalayacak. Herkese açık olan yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken www.facebook.com/Dyo adresine girip sayfayı beğenmek ve isim önerilerinizi paylaşmak.

Dyo damla karakterlerine isim bulma kampanyasının şartları
Sezonun karşılandığı reklam kampanyasında Dyo kırmızı renkli boya damlası karakteri ile temsil ediliyor. Gözlüğü, laboratuar önlüğü ve elindeki tablet bilgisayarıyla mavi renkli karakter ‘Teknoloji’yi, şövalye zırhlı ve Dyo logolu kalkanıyla yeşil renkli karakter ‘Dayanıklılık’ı ve dedektif Sherlock Holmes kostümlü sarı renkli karakter ise ‘Kalite’yi sembolize ediyor. “Kim İsim Bulmak İster” facebook yarışması sonunda içinde Dyo geçen en yaratıcı isim seçilecek ve sembol karakterler bu ortak isim ile anılmaya başlayacak.