E.C.A ailesi Adile Sultan Sarayı'ndaki iftarda buluştu

İstanbul bölge bayi ve servislerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının bir araya geldiği E.C.A iftar yemeği dün Adile Sultan Sarayı'nda yapıldı

E.C.A ailesi Adile Sultan Sarayı'ndaki iftarda buluştu

Elginkan Topluluğu’nun ısıtma sistemleri ürünlerinin üretimi ile yurt içi satış ve pazarlamasını gerçekleştiren EMAS A.Ş. ve Topluluğun satış sonrası hizmetler şirketi EMAR A.Ş., her yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul bölge bayi ve servislerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının bir araya geldiği iftar programını Adile Sultan Sarayı’nda yaptı. Yoğun katılımın sağlandığı iftar programında İstanbul manzarası altında samimi bir ortam yaşandı. 

Elginkan Vakfı ve Elginkan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Gaye Akçen’in ev sahipliğinde gerçekleşen ve dört yüze yakın davetlinin katıldığı iftar yemeğinde davetlilere unutulmaz bir sema gösterisi sunuldu. Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen iftar yemeğinde, kısa bir konuşma yapan Elginkan Vakfı ve Elginkan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Gaye Akçen, E.C.A. bayi ve servisleriyle iftar yemeğinde bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, büyük E.C.A. Ailesinin her geçen gün daha da büyüdüğüne ve güçlendiğine dikkat çekti.

İftar yemeğinde, Elginkan Topluluğu İcra Meclisi Üyesi ve Emas Makina San. A.Ş. Genel Müdürü Timur Demirel ile Emar Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Güngör de gece boyunca bayi ve servisler ile bir araya gelip sohbet etti. E.C.A.’nın bayi ve servisleri ile Ramazan ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanında bir araya geldiği iftar organizasyonları son olarak Samsun ve Trabzon’da düzenlenecek programlarla tamamlanacak.