E.C.A.'da tasarım ve teknoloji buluştu

Yeni nesil teknolojik tasarım trendlerini armatürlerine yansıtan E.C.A. Neva ve Novita Serileri'nde yalın tasarımı su tasarrufuyla bir arada sunuyor

E.C.A.'da tasarım ve teknoloji buluştu

Yeni nesil teknolojik tasarım trendlerini armatürlerine yansıtan E.C.A. Neva ve Novita Serileri'nde yalın görünümü su tasarrufuyla bir arada sunuyor.

E.C.A. Neva Serisi
Tasarımda sağlamlığı yansıtan dikdörtgenlik ve estetiği yansıtan yuvarlak kesitlerin birleşmesiyle oluşan ve hatları ile dikkat çeken Neva Serisi, E.C.A.'nın geçmişten günümüze uzanan değişim trendlerini yansıtıyor. Kullandığı kartuş ve perlatörü ile daha az su tüketilmesini sağlayan ve maksimum tasarruf özelliği sunan Neva Serisi, çevreci niteliğiyle dikkat çekiyor. Daha az hammadde kullanılan ve gövde içine gömülerek daha yalın bir görünüme kavuşan lavabo bataryası hem çevreci özelliği hem de estetik görüntüsü ile dikkat çekiyor. İki parça olarak üretilen yüksek tip lavabo bataryalarının aksine tek parça üretilerek, çanak lavabolar için inovatif bir alternatif sunuyor.

Sadelik için Novita Serisi
Az su tüketimiyle dikkat çeken Novita Serisi ise, yuvarlak kesitlerin ön plana çıktığı joystick kartuş ve perlatöre sahip. Novita Ankastre Serisi, 2014 yılında E.C.A.'nın en önemli ürünlerinden biri olma özelliğini taşıyor. E.C.A., yaşamın kaynağı "su"ya nasıl yön verdiğini, çekilen yaratıcı reklam filminde Novita Ankastre Serisi'ni temsilen "Ankastre Banyo Bataryası"na odaklanarak tüketicilere aktarıyor.