E.C.A. ve Serel'den yeni reklam filmi

E.C.A. ve Serel, Levent Onan tarafından çekilen ve doğaya saygı temasını işleyen reklam filmlerini kamuoyunun beğenisine sunuyor

E.C.A. ve Serel'den yeni reklam filmi

29 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Yönetmen Levent Onan tarafından çekilen ve "doğaya saygı" temasını işleyen E.C.A ve  Serel reklam filmleri kullanıcısı ile buluşuyor. 

E.C.A'nın su'ya nasıl yön verdiğini anlatan ilk filmde, Novita Ankastre Serisinde bulunan banyo bataryasının özellikleri, estetik ve görseliğin bütünleşmesiyle izleyiciye aktarılıyor. Cast kullanılmayan filmde, krom, beyaz ve siyah renkleri mevcut olan ürünlerden sadece Krom Ankastre Banyo Bataryası, izleyicinin odak noktasının tek üründe olmasını sağlamak fikrinden hareketle öne çıkıyor. "Tartışmasız Son Nokta" sloganıyla sunulan E.C.A. reklam filmi, 22 saniyelik tek versiyonuyla izleyici ile buluşuyor. 

Olacaksa Serel olsun
42 ve 25'er saniyelik iki versiyonla izleyiciyle buluşan Serel Banyo filminde ise oyuncu Ceylan Saner yer alıyor. Film bir banyoda ihtiyaç olan tüm Seramik Sağlık Gereçlerini özellikleri ile ele alıyor.

"Doğaya saygılı kusursuz tasarımlar üretmeye devam ediyoruz" temasının kullanıldığı reklam filmleri Yönetmen Levent Onan'ın imzasını taşıyor.