EAA da Dubai’de yerini alıyor

2-4 Ekim'de Dubai'de düzenlenecek olan Cityscape Awards for Emerging Markets 2012 Ödülleri'nde, EAA 5 proje ile finalde yer alıyor

EAA da Dubai’de yerini alıyor

13 Eylül 2012
Emre Arolat Architect, 2-4 Ekim’de Dubai’de düzenlenecek olan olan Cityscape Awards for Emerging Markets 2012 Ödülleri'nde 5 projeyle finalde yer alacak. Yaz başında tamamlanan ve büyük bir hızla Bodrum'un en hareketli mekanlarından birine dönüşen Yalıkavak Marina, yine bu yılın ilk aylarında faaliyete giren Le Meridien Etiler İstanbul "Uygulanmış Turizm Yapıları" kategorisinde finale kalanlar projeler oldu. Varyap'ın yeni yatırımı olan ve Yalıkavak bölgesine yepyeni bir soluk getirecek olan Varyap Yalıkavak Rezidansları "Geleceğin Konut Projeleri" kategorisinde, İstanbul Göktürk bölgesinde inşaatı yakın zamanda tamamlanmış olan Arketip Evleri ise "Uygulanmış Konut Projeleri" kategorisinde final sunuşunda yer alacak. "Geleceğin Kültür Yapıları" kategorisinde ise İstanbul Antrepo 5 Çağdaş Sanatlar Müzesi projesi finalde yerini alacak.
Yarışmanın ödülleri 2 Ekim 2012 tarihinde Dubai'de gerçekleşecek törenle sahiplerini bulacak. Finale kalan projeler, 2-4 Ekim 2012 tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek Cityscape Global Fuarı'nda yer alacak sergide uluslararası arenada tüm yatırımcı ve mimarların ziyaretine açık olacak.
Türkiye'deki gayrimenkul sektörünün tanıtılması için de oldukça önemli olanaklar sunacak olan Cityscape Global'de bu yıl ayrıca Türkiye "Onur Ülkesi" olarak yer alıyor.