East Park Residence metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL!

İstanbul Pendik'te yükselen East Park Residence metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL'den başlıyor

East Park Residence metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL!

İstanbul Pendik'te yükselen East Park Residence metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL'den başlıyor. MTB İnşaat ve Fatih Yıldız İnşaat ortaklığı ile inşa edilen East Park Residence 4 bin metrekarelik alanda yükseliyor. 102 adet daireden oluşan East Park Residence satılık daire büyüklükleri 50 ile 200 metrekare arasında. 

East Park Residence'de daire sahiplerine sunulan sosyal donatılar içerisinde; çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, spa, fitness merkezi, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

East Park fiyatları ise henüz belirlenmedi. Projede en düşük metrekare birim fiyatının 4 bin 500 lira, en yüksek metrekare birim fiyatının ise 6 bin lira olması bekleniyor. East Park Residence projesinden daire sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri bulunuyor.

İstanbul Pendik Doğu Mahallesi'nde konumlanacak olan proje tren yolunun önünde yer alıyor. Sahile 400 metrekare uzaklıkta yer alan projede daireler deniz manzarasına hakim. East Park Residence Pendik aynı zamanda Sabiha Gökçen Havaalanı'na olan uzaklığı ile dikkat çekiyor. East Park teslimleri 2017 yılında yapılacak. 

East Park Residence adres bilgisi : Doğu Mahallesi Tren Yolu Önü Pendik - İstanbul 

East Park Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 350 76 66
Web adresi : mtbinsaat.com
E-posta adresi : info@mtbinsaat.com

Firma Bilgisi: Mtb Inşaat
Proje Bilgisi: East Park Residence