East Park Residence Metrekare Fiyatları 4 Bin 500 TL!

İstanbul Pendik'te yükselen East Park Residence metrekare fiyatları 4 bin 500 TL'den başlıyor

East Park Residence Metrekare Fiyatları 4 Bin 500 TL!

İstanbul Pendik'te yükselen East Park Residence metrekare fiyatları 4 bin 500 TL'den başlıyor. 

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana gelen East Park Residence 4 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. Projede toplam 102 adet daire bulunuyor. East Park Residence daire alanları ise 50 ila 200 metrekare arasında değişiyor. 

2017 Aralık'ta teslim edilmesi planlanan East Park Residence projesi Pendik Doğu Mahallesi'nde yükseliyor. Proje tren yolunun hemen önünde konumlanıyor. Denize yakınlığı ile dikkat çeken East Park Residence Sabiha Gökçen Havalimanı'na 1,5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, kameralı güvenlik, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, spa ve güvenlik gibi sosyal donatıların yer aldığı projede ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

East Park Residence Pendik metrekare fiyatları ise 4 bin 500 lira ile 6 bin lira arasında değişiyor. East Park Residence satılık dairelerine sahip olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje toplam 2 bloktan meydana geliyor. 

1+1'den 5+1'e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı East Park Residence projesinde bloklar 10 ila 13 kattan meydana geliyor. Deniz manzarasının hakim olduğu projede yatırım bedeli ise 15 milyon lira. 

East Park Residence adres bilgisi : Doğu Mahallesi. Tren Yolu Önü. Pendik - İstanbul 

East Park Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 350 7 666
Web adresi : mtbinsaat.com
E-posta adresi : info@mtbinsaat.com

Firma Bilgisi: Mtb Inşaat
Proje Bilgisi: East Park Residence