East Park Residence teslimleri 2017 sonunda!

MTB İnşaat ve Fatih Yıldız İnşaat güvencesi ile yükselen East Park Residence teslimlerinin 2017 sonunda yapılması planlanıyor

East Park Residence teslimleri 2017 sonunda!

MTB İnşaat ve Fatih Yıldız İnşaat güvencesi ile yükselen East Park Residence teslimlerinin 2017 sonunda yapılması planlanıyor. 4 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje 102 adet daireden meydana geliyor. East Park Residence satılık daire büyüklükleri 50 ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

East Park Residence projesinin sosyal donatıları içerisinde; çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, spa, fitness merkezi, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik bulunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

East Park Residence fiyatları ise henüz açıklanmadı. Projede en düşük metrekare birim fiyatının 4 bin 500 lira, en yüksek metrekare birim fiyatının ise 6 bin lira olması bekleniyor. East Park Residence projesinden daire sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

İstanbul Pendik Doğu Mahallesi'nde yükselecek olan proje tren yolunun önünde yer alıyor. Sahile 400 metrekare uzaklıkta yer alan projede daireler deniz manzarasına sahip. East Park Residence Pendik aynı zamanda Sabiha Gökçen Havaalanı'na olan uzaklığı ile dikkat çekiyor. 

East Park Residence adres bilgisi : Doğu Mahallesi Tren Yolu Önü Pendik - İstanbul 

East Park Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 350 76 66
Web adresi : mtbinsaat.com
E-posta adresi : info@mtbinsaat.com

Firma Bilgisi: Mtb Inşaat
Proje Bilgisi: East Park Residence