Ebruli Ispartakule satışları 15 Şubat'ta başlıyor

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat Ortaklığı tarafından Ispartakule 5. Etap arsası üzerinde hayata geçirilen Ebruli Ispartakule satışları 15 Şubat'ta başlıyor

Ebruli Ispartakule satışları 15 Şubat'ta başlıyor

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat Ortaklığı tarafından Ispartakule 5. Etap arsası üzerinde hayata geçirilen Ebruli Ispartakule satışları 15 Şubat'ta başlıyor. 

Satışlar 15 Şubat'ta başlıyor

Ispartakule olarak bilinen Avcılar Tahtakale Mahallesi'nde hayat bulan Ebruli Ispartakule projesi 600 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Ön talep toplanan projenin satışları 15 Şubat 2017 tarihinde başlayacak. 

Emlak Konut GYO kampanyası kapsamında

2019 yılında teslim edilmesi beklenen Ebruli Ispartakule projesi, Emlak Konut GYO'nun başlattığı ''Güçlü Türkiye için Birlik Vakti'' kampanyasına katılan projeler arasında yer alıyor. 1 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ile 20 yılda 0,79 vade farkı, 10 yılda 0,45 vade farkı, 5 yılda ise sıfır vade farkı ile konut sahibi olunabiliyor. 

Fiyatlar henüz açıklanmadı

5 ila 27 katlı 10 adet bloktan meydana gelen Ebruli Ispartakule fiyatları henüz açıklanmadı. Projede fiyatlar, daire büyüklükleri, daire tipleri ve teslim tarihinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Sıtar İnşaat-Aslan İnşaat-Torkam İnşaat
Proje Bilgisi: Ebruli Ispartakule